zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

9H SZKŁO hartowane na telefon Nothing Phone 2 5G A065 tylny aparat 3D
search
  • 9H SZKŁO hartowane na telefon Nothing Phone 2 5G A065 tylny aparat 3D
  • 9H SZKŁO hartowane na telefon Nothing Phone 2 5G A065 tylny aparat 3D
  • 9H SZKŁO hartowane na telefon Nothing Phone 2 5G A065 tylny aparat 3D

9H SZKŁO hartowane na telefon Nothing Phone 2 5G A065 tylny aparat 3D

Cena: 14,99 zł
0000062080
5904476167562
20

Szkło ochronne 3D na tylny aparat / obiektyw
Nothing Phone 2 5G A065

Nowy
Lokalizacja
19Es
Przekątna
6,7
Dedykowany model
Nothing Phone 2 5G A065
Kolor
bezbarwny

Szkło hartowane 9H 3D na tylny aparat to innowacyjne rozwiązanie, które przynosi liczne korzyści dla każdego użytkownika smartfona. Wykorzystując najnowszą technologię hartowania oraz zaawansowany proces formowania 3D, nasze szkło ochronne oferuje doskonałą odporność na zarysowania, uderzenia oraz inne uszkodzenia, jednocześnie zachowując idealną przejrzystość i wpływając na jakość zdjęć i filmów.


Cechy:


1. Niezrównana wytrzymałość - szkło hartowane o twardości 9H gwarantuje doskonałą ochronę obiektywu aparatu przed zarysowaniami, pęknięciami i innymi uszkodzeniami, pozwalając na bezpieczne i długotrwałe użytkowanie smartfona.


2. Idealne dopasowanie - zaawansowana technologia 3D sprawia, że szkło ochronne dokładnie przylega do powierzchni aparatu, również na krawędziach i zaokrągleniach, zapewniając całkowitą ochronę.


3. Zachowanie wysokiej jakości zdjęć i filmów - wysoka przejrzystość szkła (99%+) pozwala na zachowanie nienaruszonej jakości obrazu, dzięki czemu możesz korzystać z aparatu bez obaw o pogorszenie wyników.


4. Czystość obiektywu - powłoka oleofobowa redukuje odciski palców, smugi i plamy, utrzymując obiektyw w czystości, co przekłada się na lepsze zdjęcia i filmowanie bez zmartwień o zabrudzenia.


5. Prosty montaż.


Szkło hartowane 9H 3D na tylny aparat, pozwoli Ci cieszyć się licznymi zaletami, takimi jak doskonała ochrona obiektywu, zachowanie wysokiej jakości zdjęć i filmów oraz prostota montażu. Dzięki temu rozwiązaniu, będziesz mógł korzystać z aparatu w swoim smartfonie bez obaw o uszkodzenia czy pogorszenie jakości obrazu.

W zestawie:

1x Szkło hartowane na tylny aparat 9H 3D

1x Zestaw ściereczek