zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Etui na telefon OUKITEL

Aktywne filtry

Etui OUKITEL – wzmocniona ochrona urządzenia

Marka smartfonów OUKITEL, jeszcze nie osiągnęła tak dużej popularności w Polsce jak bardziej znane marki producentów inteligentnych telefonów komórkowych. Jest ona jednak na dobrej drodze do zwiększania świadomości użytkowników, jak dobrej jakości są smartfony OUKITEL. Modele kolejnych serii OUKITEL WP, posiadają coraz więcej zalet, do których można zaliczyć wytrzymałość i wysokiej jakości wykonanie, które zostało potwierdzone różnymi testami oraz wynikającymi z nich certyfikatami. Bardzo wytrzymałe baterie, które pozwalają na wielogodzinna pracę urządzenia, to zaleta, której nie trzeba szeroko opisywać. Wzmocnione krawędzie, które sprawiają, że upadki czy wstrząsy nie zakończą żywotności, ani nie obniżą jakości telefonu, to cechy wyróżniające  markę OUKITEL. Pomimo tego, że urządzenie samo w sobie posiada cechy ochronne, warto zainwestować i wzmocnić bezpieczeństwo telefonu.

Pokrowiec OUKITEL – klasyczne rozwiązanie

Czarny pokrowiec OUKITEL z klapką, to jedno z najczęściej wybieranych akcesoriów przez użytkowników smarftonów tego producenta. Pokrowiec wykonany ze skóry ekologicznej, zespolony z silikonowym futerałem, świetnie prezentuje się podczas każdej okazji. Jest to eleganckie rozwiązanie łączące ze sobą klasykę i funkcjonalność. Etui z klapką umożliwia ułożenie telefonu w pozycję, dzięki której można bez problemu oglądać filmy, czy teledyski, jak też przeglądać zdjęcia. Dodatkowe kieszenie w pokrowcu, pozwalają zabrać ze sobą dokumenty, czy karty kredytowe, dzięki czemu nie trzeba zabierać ze sobą portfela, czy torebki.

Case OUKITEL – cienki i bezbarwny

Case OUKITEL może przybierać różne formy. Jedną z wartych uwagi jest silikonowy case OUKITEL o bardzo cienkiej powłoce. Zaledwie jeden milimetr bezbarwnego, elastycznego materiału sprawia, że można mieć wrażenie, jakby w rzeczywistości go nie było. Takie rozwiązanie pozwala cieszyć się wyglądem oryginalnej obudowy smartfona.