zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Gniazda / złącza karty SIM do telefonów

Lista Siatka
Pokazano 1-24 z 201 pozycji

Gniazdo sim

W naszym sklepie GSM Hurt oferujemy różnorodne akcesoria, w tym gniazda na kartę SIM. Jeśli potrzebujesz zastąpić uszkodzone lub utracone gniazdo SIM w swoim telefonie, mamy odpowiednie rozwiązania dla Ciebie.

Gniazda na Kartę SIM

Dostarczamy gniazda na kartę SIM, które są dedykowane różnym modelom telefonów. Nasze akcesoria zapewniają pełną funkcjonalność i kompatybilność z Twoim urządzeniem.

Gniazda SIM

Oferujemy również różne rodzaje gniazd SIM, w tym gniazda na kartę nano SIM, micro SIM i inne, które są odpowiednie dla różnych modeli telefonów.

Niezależnie od modelu telefonu, który posiadasz, nasze gniazda SIM pozwalają na naprawę i przywrócenie pełnej funkcjonalności Twojego urządzenia. Odwiedź nasz sklep GSM Hurt i znajdź odpowiednie gniazdo SIM dla swojego telefonu. Dbamy o to, abyś miał dostęp do akcesoriów najwyższej jakości, które pomogą Ci utrzymać swoje urządzenie w doskonałym stanie.

Gniazda SIM do telefonów, gniazdo sim, gniazdo karty sim