zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 52,00 zł

Przycisk ON/OFF do telefonów

Lista Siatka
Pokazano 1-24 z 61 pozycji

Aktywne filtry

Części zamienne GSM - klawisz zasilania i przycisk głośności

Zdarza się, że nawet najlepszy sprzęt, po intensywnym użytkowaniu złapie jakąś usterkę. Przycisk on-off, jak również przycisk głośności, to jedne z częściej psujących się elementów w telefonach. Wszystko to ze względu na systematyczność ich użytkowania, przez co narażone są na częstsze usterki.

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór przycisków on-off, jak również przycisków głośności do konkretnych modeli telefonów.

Przycisk zasilania w telefonie- warto go wymienić

Korzystając ze smartfona bardzo często używamy przycisku zasilającego telefon, czy przycisku głośności, dlatego nie dziwi fakt, że ich żywotność pozostawia, wiele do życzenia.

Przycisk power, przycisk off, jak również przycisk głośności w telefonie, to elementy, bez których jednak ciężko jest nam użytkować nasze urządzenia. To, że uległy awarii nie koniecznie oznacza, że musimy inwestować w całkiem nowy telefon.

Zepsuty klawisz zasilania, a także przycisk głośności w większości modeli śmiało, można wymienić na część zamienną, dostępną w naszej ofercie.

Wymiana uszkodzonego elementu, nie generuje tak dużych kosztów, jak całkowita wymiana telefonu na nowy, to największa zaleta tego typu produktów, które oferujemy w naszym sklepie.

Klawisz zasilania, przycisk głośności- co znajduje się w naszej ofercie?

W sklepie GSM-HURT oferujemy części zamienne, najwyższej jakości, które stanowią doskonałe zastępstwo dla oryginalnych przycisków zasilania w telefonach, a także przycisków głośności.

W naszej ofercie znajdują się przyciski kompatybilne z takimi markami jak:

  • Nokia

  • iPhone

  • MyPhone

  • Xiaomi

  • Huawei

  • Samsung

  • Sony

Podczas wyboru zarówno przycisków zasilania, jak i przycisków głośności, należy dobrać zamiennik do konkretnego modelu telefonu, ponieważ właśnie w zależności od tego różnią się między sobą. Niektóre z modeli stanowią osobne klawisze, inne są połączone na taśmie, dlatego przed finalizacją zakupu warto dokładnie sprawdzić, czy przycisk off-on i przycisk głośności zadziała w naszym modelu telefonu.

Przycisk Power w telefonie, przycisk zasilania w telefonie, przycisk on off, klawisz zasilania w telefonie