zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Etui na telefon ALCATEL

Aktywne filtry

Etui Alcatel – akcesoria dedykowane marce

Telefony Alcatel cieszą się dużym zainteresowaniem wśród użytkowników w Polsce. Liczne modele smartfonów serii Alcatel charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości urządzenia, co sprawia, że stały się tak popularne. Wytrzymałe baterie, dobrej jakości matryce wyświetlaczy, aparaty fotograficzne generujące wysokiej jakości zdjęcia to tylko nieliczne z cech smartfonów Alcatel warte podkreślenia. Wybierając telefon, warto zainwestować też w etui na Alcatel. Dodatkowe wsparcie w ochronie smartfona jest konieczne, by urządzenie pracowało sprawnie przez wiele lat.

Etui do Alcatel – zabezpiecz swój telefon

Statystyki wskazują, że telefony przechowywane w etui, pokrowcach, futerałach, czy casach, działają o wiele dłużej niż bez dodatkowego wsparcia zabezpieczającego przód i tył urządzenia. Sytuacje losowe zdarzają się każdemu, dlatego upadek z wysokości, rysy a nawet brud, czy kurz, mogą ograniczyć możliwości działania urządzenia, a nawet doprowadzić do całkowitego braku pracy na telefonie. Wniosek jest jeden, warto dodatkowo zabezpieczyć telefon poprzez zastosowanie etui.

Case na telefon Alcatel

Case na telefon Alcatel to zabezpieczenie tyłu smartfona. Wybierając to rozwiązanie warto dodatkowo kupić szkło ochronne. Tylko takie połączenie zapewni pełne wsparcie w zabezpieczeniu urządzenia. Są też dostępne rozwiązania w postaci pokrowców z klapką pionową i poziomą. Zastosowania takiego etui zwalnia z dodatkowego zakupu folii, lub szkła ochronnego.