zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Etui na telefon MEIZU

Brak produktów

Sprawdź później! Po dostawie pojawią się tutaj nowe produkty. A w między czasie:

Etui Meizu – zabezpieczenie smartfona

Meizu to nowoczesne smartfony, których wygląd zapiera dech w piersi. Elegancki, smukły wygląd, wydajny procesor umożliwiający płynną pracę, to podstawowe cechy każdego cenionego urządzania mobilnego, także Meizu. Energooszczędne podzespoły w połączeniu z wydajną baterią, pozwalają intensywnie korzystać z telefonu przez cały dzień. Podwójna kamera umiejscowiona na tyle urządzenia, zadowoli fanów fotografii. Tak jak każdy telefon posiadający szeroki ekran i elegancką obudowę, także Meizu jest wspierany przez producentów akcesoriów telefonicznych. Zakup etui zabezpieczającego smartfon jest dzisiaj koniecznością.

Etui do Meizu z klapką otwieraną na bok

Klasyczne etui do Meizu z klapką otwieraną na bok to jednym z najczęściej wybieranych form zabezpieczenia telefonu. Ogromnym plusem takiego pokrowca jest ochrona obu stron telefonu, dzięki  czemu nie ma konieczności zakupu dodatkowej szybki ochronnej. Miękki pokrowiec, a pod nim futerał, do którego przytwierdzone jest urządzenie, gwarantują pełną ochronę w połączeniu z aspektami wizualnymi urządzenia. Etui z klapką do telefonu Meizu posiada kompatybilne wcięcia na przycisku funkcyjne, gniazda i kamerę. Jest zatem w pełni kompatybilne z urządzeniem.

Pokrowiec Meizu – szeroki wybór kolorów

Wybierając pokrowiec do telefonu Meizu, warto sprawdzić szeroką gamę ofert, charakteryzujących  się różnymi kolorami, co sprawia, że użytkownicy w każdym wieku znajdą odpowiednie etui, dopasowane do upodobań i charakteru użytkownika.