zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Folia ochronna

Aktywne filtry

Folia ochronna na ekran LCD...

Folia ochronna na ekran LCD na telefon

Cena: 2,99 zł

LG BL40 X 3 ; LG OPTIMUS CHIC E720 X 7 ; XP GO ST27I X 4 ; XP GX LT29I X 6 ;MT15I X 1 ; R800 X 5 ; SK17I X 1 ; ot-997 x 2 ; L3 X 5 c5 c5-00 X 1 NOK x8 X 4 925 X 20 ; I9000 X 1 ; I9250 X 9
I8910 X 1 S8600 X 3 ; 6+ X 26
z6 X 5 8810 X 3 p710

Dostępny

Brak produktu na stanie

Ilość w koszyku: 0szt.

Folia ochronna 3MK lub szkło hybrydowe 3MK to produkty polskiej marki 3MK, które są najczęściej wykorzystywane do zabezpieczenia urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, tablety, smartwatche. Wraz z rozwojem telekomunikacji i produkcją coraz większej liczby urządzeń mobilnych, nastąpił rozkwit rynku akcesoriów zabezpieczających wysokiej jakości wyświetlacze urządzeń. Folie ochronna 3MK i szkła hybrydowe 3MK, to akcesoria bardzo wysokiej jakości, które charakteryzują się bardzo cienką powłoką ochronną. Dzięki niej, użytkownik telefonu, tabletu, smartwatcha, nie odczuwa żadnej różnicy w korzystaniu z tych urządzeń w porównaniu z tymi samymi urządzeniami, które nie mają przyklejonej folii/szkła. Akcesoria te nie wpływają negatywnie na czułość ekranów dotykowych. Kolejnym elementem wartym podkreślenia jest to, że folie ochronne i szkła hybrydowe nie powodują zniekształceń kolorów, czy obrazu na ekranie. Wrażenia wzrokowe są takie same jak przy ekranach bez tych akcesoriów. Kolejną funkcjonalnością, o której należy wspomnieć to właściwości dzięki, którym palce nie zostawiają odcisków na folii i szkle. Nie trzeba za każdym razem czyścić urządzenia po korzystaniu z ekranu dotykowego. Główną funkcją szkieł hartowanych i folii ochronnych, jest zabezpieczanie urządzeń przed zarysowaniami i mechanicznym uszkodzeniem wyświetlacza. Szkła hybrydowe 3MK są twardsze niż folie, dzięki czemu nawet upadek urządzenia nie powinien spowodować zbicia ekranu wyświetlacza. Hybryda to połączenia szkła hartowanego i folii ochronnej. Szkło hybrydowe 3MK posiada elastyczne właściwości folii oraz jej cienką powłokę, a także wysoką twardość, którą charakteryzują się szkła hartowane 3MK.

W ofercie sklepu internetowego 3MK znajdą Państwo:

1)  folie ochronna 3MK i szkła hybrydowe 3MK do telefonów

Wybierając produktu firmy 3MK do smartfona należy pamiętać o doborze właściwych akcesoriów do konkretnego modelu telefonu. Kompatybilność szkła/folii 3MK z modelem telefonu, gwarantuje 100% ochronę ekranu przez zarysowaniami i uszkodzeniami. Warto zapytać naszych ekspertów o dodatkowe zabezpieczenie telefonów dzięki pokrowcom i etui.

2) folie ochronna 3MK i szkła hybrydowe 3MK do tabletów

Duże ekrany tabletów, są szczególnie narażone na nieplanowane uszkodzenia czy zarysowania, dlatego też ich zabezpieczenie jest konieczne, jeśli chcemy korzystać z tabletu przez wiele lat. Podobnie jak przy telefonach, folie i szkła są kompatybilne z danym modelem tabletu. Zapraszamy do kontaktu, napis specjaliści przedstawią pełną ofertę zabezpieczającą tablet.

3) folie ochronna 3MK i szkła hybrydowe 3MK do smartwatchy

Coraz popularniejsze produkty elektroniki, jaki są inteligentne zegarki, tzn smartwatche, również wymagają zabezpieczenia ich ekranów przed drobnymi zarysowaniami. Posiadajmy szeroką ofertę szkieł i folii 3MK, zabezpieczających wyświetlacze smartwatchy.

Ofertę akcesoriów marki 3MK dedykujemy klientom detalicznym oraz hurtownym, w całej Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu. Oprócz szkieł i folii, znajdą Państwo u nas liczne pokrowce, case i etui.

Folia na telefon, folia ochronna na telefon, tablet, smartwatch, smartband