zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Powerbank 20000mah

Brak produktów

Sprawdź później! Po dostawie pojawią się tutaj nowe produkty. A w między czasie:

Powerbank 20000mAh to jeden z najpopularniejszych banków energii, wykorzystywanych do zasilania telefonów i smartfonów. Naładowany w pełni powerbank o pojemności 20000 mAh jest w stanie zapewnić ładowanie telefonów nawet kilkukrotnie. Tego typu urządzenie o znaczącej pojemności służy użytkownikom, którzy intensywnie korzystają ze swoich urządzeń mobilnych. Najlepsze powerbanki to zarazem urządzenia, które posiadają wysokie pojemności, są mobilne, przez co możemy rozumieć ich niewielkie rozmiary i niewielką wagę. Tego typu powerbanki można z powodzeniem przenosić w plecaku a nawet kieszeni. Warto zwrócić uwagę w zakresie ilości portów USB, które obsługuje powerbank. Im więcej tym lepiej, ponieważ w tym samym czasie będziemy mogli podłączyć kilka urządzeń do ładowania. Większość powerbanków posiada skalę diodową informującą o stanie naładowania samego powerbanku.

Wybierając powerbank 20000mAh warto kierować się takimi aspektami jak:


    • prędkość ładowania urządzeń
    • rozmiary urządzenia       
    • ilość i tym wejść   
    • funkcje wspomagające urządzenie

Zazwyczaj powerbanki 20000mAh posiadają baterie litowo jonowe a każde urządzenie ma dołączony kabel USB w standardzie. Powerbanki mogą też przybierać różne formy i warianty kolorów. Równego typu banki energii posiadają obudowy wykonane z różnych materiałów takicj jak np. metal, czy sztuczny materiał. W zależności od technologii ładowania, powerbanki mogą przyśpieszyć ten proces. Technologia Power Delivery zapewnia ładowanie maksymalnym prądem. Technologia Qualcomm Quick Charge 3.0 wykorzystuje wysokie napięcie do poziomu 50% ładowania baterii dzięki czemu szybciej naładujemy urządzenie w stopniu umożliwiającym pracę na urządzeniu przez kolejne kilka godzin.

Bezpieczne power banki 20000mAh


Urządzenia takie jak powerbanki muszą spełniać wysokie standardy bezpieczeństwa. Tylko taki sprzęt może trafić na rynek sprzedaży. Powerbanki posiadają technologie chroniące je przed przegrzaniem a więc nadmiernym naładowaniem. W momencie gdy powerbank jest w pełni naładowany, pobór energii zostanie wyłączony. Pozwoli to uniknąć takim efektom jak wybuch urządzenia. Kolejne zabezpieczenie power banku nie pozwala urządzenie na nadmierne rozładowanie, które uniemożliwiałoby rozruch sprzętu przy próbie kolejnego ładowania. Bezpieczniki zapewniają też ochronę przez nieoczekiwanym zwarciem.

Każdy powerbank 20000mAh można kupić w różnej kolorystyce. Klasyczne powerbanki są wyprodukowane w czarnych obudowanych. Jeżeli chcemy jednak kupić bank energii w kolorze czerwonym lub białym, nie ma najmniejszych problemów ze znalezieniem odpowiedniego modelu.