Wsuwki na telefon

Nowe produkty

Wsuwki na telefon

Wsuwki na telefon to bardzo często spotykana forma etui, pokrowca którego celem jest ochrona smartfona przed uszkodzeniami mechanicznymi, zarysowaniami, destrukcją związaną z upadkiem. Forma wsuwki daje wiele możliwości producentom, pod kątem wykorzystywanego materiału, wzorów, kolorów. Pokrowce wsuwki na telefon, są najczęściej wykonane ze skór...

Wsuwki na telefon to bardzo często spotykana forma etui, pokrowca którego celem jest ochrona smartfona przed uszkodzeniami mechanicznymi, zarysowaniami, destrukcją związaną z upadkiem. Forma wsuwki daje wiele możliwości producentom, pod kątem wykorzystywanego materiału, wzorów, kolorów. Pokrowce wsuwki na telefon, są najczęściej wykonane ze skóry i tworzyw sztucznych. Miękkie wnętrze wsuwki, gwarantuje, że szybka nie zostanie porysowana, a tył czy boki telefonu nie ulegną zniszczeniu. Najczęściej spotykaną formą zapięcia wsuwki, jest pasek na rzep lub magnez i zatrzask. Dzięki takiemu zapięciu, telefon /smartfon nie wypadnie z etui. Wsuwka może posiadać dodatkowe funkcjonalności, takie jak szlufka, która umożliwi przymocowanie etui do paska spodni. Drugim, często spotykanym rozwiązaniem jest dodatkowa kieszonka na dokumenty i karty.

Przy wyborze pokrowca / wsuwki na telefon, warto pamiętać, aby sprawdzić czy posiadany model telefonu, zmieści się do danej wsuwki. Jeżeli wsuwka zostanie źle dobrana i telefon będzie wchodził za ciasno, pewne jest, że w niedługim czasie pokrowiec ulegnie mechanicznym uszkodzeniom. Wymiary wsuwki powinny być kompatybilne z telefonem.

W sklepie internetowym GSM HURT znajdą Państwo ponad 200 różnych modeli wsuwek do telefonów. Od skórzanych, poprzez eko skórę i inne materiały z tworzyw sztucznych. Nasze produkty to mnogość wzorów i kolorów, dlatego jesteśmy pewni, że każdy znajdzie u nas odpowiednią wsuwkę na telefon. Przy zakupach powyżej 400 zł brutto, nie zapłacą Państwo dodatkowo za dostawę produktów. Odbiór paczki w kiosku Ruchu lub dostawa kurierem, to dwie formy dostarczania produktów, które skutecznie funkcjonują w naszym sklepie. Zapraszamy również do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy z chęcią pomogą dobrać właściwą wsuwkę oraz zaproponuję pełną ochronę Państwu telefonu.

Więcej

Wsuwki na telefon 

Jest 260 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 260 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 260 elementów