zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Etui do Infinix Hot 20i X665E

Aktywne filtry

Etui Infinix Hot 20i

Infinix Hot 20i to doskonały telefon z serii Hot 20, który zapewnia wydajność i styl w przystępnej cenie. Jednak, jak każdy inny telefon, wymaga on odpowiedniej ochrony, która chroni go przed przypadkowymi upadkami, zarysowaniami i innymi uszkodzeniami. W tym celu istnieją różne rodzaje etui i case'ów, które można wybrać w zależności od preferencji i potrzeb. Etui ochronne silikonowe to jeden z najpopularniejszych rodzajów pokrowców na rynku. Są one łatwe w użyciu, ponieważ można je łatwo założyć i zdjąć. Silikonowe etui doskonale przylegają do telefonu, zapewniając ochronę przed zarysowaniami, uderzeniami i upadkami. Ponadto, są one lekkie i cienkie, co pozwala na zachowanie oryginalnego kształtu telefonu. Etui ochronne hybrydowe łączy w sobie najlepsze cechy dwóch rodzajów etui - twardych i miękkich. Zwykle składają się z twardych ram i miękkiej warstwy wewnętrznej, która amortyzuje uderzenia. Ten rodzaj etui jest nie tylko trwały, ale także zapewnia dobrą ochronę przed uszkodzeniami.

Case pancerne Infinix Hot 20i

Jeśli potrzebujesz etui, które zapewni najwyższą ochronę przed upadkiem, wówczas etui pancerne jest dla Ciebie najlepszym wyborem. Pancerne etui składa się z twardych ram i dodatkowych warstw ochronnych, które chronią telefon przed uszkodzeniami w przypadku upadku. Etui portfel to ciekawe rozwiązanie. Jeśli chcesz mieć telefon i portfel w jednym, to etui portfelowe będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. To praktyczne etui umożliwia przechowywanie karty kredytowej, dowodu osobistego i innych dokumentów, jednocześnie chroniąc telefon przed uszkodzeniami.