Szkła hartowane i folie 3MK

Nowe produkty

Szkła hartowane i folie 3MK

Każdy posiadacz urządzenia mobilnego takiego jak telefon, tablet, smartwatch, wie jak ważne jest zabezpieczenie wyświetlacza przed czyhającymi niebezpieczeństwami, których efektem są zarysowania, obicia, pęknięcia. Korzystanie z urządzenia posiadającego defekt matrycy, staje się mniej komfortowe, a czasami nawet niemożliwe. Firmy produkujące akc...

Każdy posiadacz urządzenia mobilnego takiego jak telefon, tablet, smartwatch, wie jak ważne jest zabezpieczenie wyświetlacza przed czyhającymi niebezpieczeństwami, których efektem są zarysowania, obicia, pęknięcia. Korzystanie z urządzenia posiadającego defekt matrycy, staje się mniej komfortowe, a czasami nawet niemożliwe. Firmy produkujące akcesoria do urządzeń mobilnych, wychodzą naprzeciw użytkownikom, proponując liczne formy zabezpieczeń. Podstawową formą ochrony ekranu jest folia, lub szkło hartowane, czy hybrydowe. Jednym z najpopularniejszych producentów tych akcesoriów jest polska firma 3MK, która wyspecjalizowała się w produkcji profesjonalnych folii ochronnych 3MK oraz szkieł hartowanych 3MK. Produkty polskiej firmy stały się bardzo popularne ze względu na bardzo dobrą jakość w przystępnej cenie.

Folia 3MK jest bardzo elastyczna i łatwa w montażu, przy czym zabezpiecza ekran na długie lata. Bardzo cienka folia powoduje, że użytkownicy nie zauważają różnicy pomiędzy telefonem bez i z przyklejoną folią. Dodać trzeba, że folia nie powoduje zmian w odbiorze obrazu i kolory na wyświetlaczu. Także czułość urządzenia pozostaje bez zmian. Folia ochronna 3MK jest przy tym mało kosztowna. Każdy posiadacz urządzenia mobilnego może zamontować ją na własną rękę gdyż w zestawie z folią znajdują się niezbędne akcesoria do montażu, takie jak mokra i sucha ściereczka służąca do wyczyszczenia ekranu przez rozpoczęciem montażu. Warto wspomnieć, że folia posiada właściwości dzięki, który na ekranie nie pozostają ślady palców.

Drugim chętnie kupowanym zabezpieczeniem ekranu, jest szkło hartowane 3MK. Jest to najskuteczniejsza formą zabezpieczenia ekranów urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, tablety czy smartwatche. Wynika to z jego właściwości związanych z twardością. Smartfon z naklejonym szkłem hartowanym 3MK daje gwarancję niestłuczenia wyświetlacza podczas upadku, nawet z dużej wysokości. Szkło hartowane 3MK nie jest tak elastyczne jak folia, ma natomiast o wiele większą wytrzymałość na uderzenia. Widząc na produkcie oznaczenie 9H możemy być spokojni o wyświetlacz naszego smartfona/tabletu. Ten symbol oznacza najwyższą twardość tego typu produktów.

Zabezpieczenie telefonu, tabletu, smartwatcha od razu po zakupie nowego sprzętu, wydłuża żywotność wyświetlacza o wiele lat. Do pełnej ochrony tych urządzeń warto zaopatrzyć się również w etui, futerał bądź pokrowiec, który wraz z folią 3MK, szkłem hartowanym 3MK, zapewni gwarancję braku uszkodzenia na wiele lat.

W sklepie internetowym GSM HURT, posiadamy szeroki wybór foli ochronnych 3MK i szkieł hartowanych 3MK. Ponad 400 produktów firmy 3MK dla wielu modeli telefonów, tabletów i smartwatchy to oferta dedykowana klientom indywidualnym a także hurtowym, którzy potrzebuję akcesoriów w większych ilościach. Zapraszamy do zapoznania się z oferta sklepu. W przypadku pytań lub wątpliwości, warto zapytać naszych ekspertów, którzy odpowiedzą na pytania i pomogą w skompletowaniu pełnego zabezpieczenia sprzętu.

Więcej

Szkła hartowane i folie 3MK 

Jest 415 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 415 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 415 elementów