Kable Magnetyczne USB 

Nowe produkty

Kable Magnetyczne USB 

Zaletą kabla magnetycznego USB jest wymienna wtyczka USB, dzięki której nie musimy za każdym razem wyjmować jej z portu USB. Tym samym ograniczamy zużycie gniazda USB. Tego typu rozwiązanie umożliwia ładowanie kilku urządzeń jednym kablem. Podłączają kabel magnetyczny do złącza USB, nie ma znaczenia strona jego podłączenia. Tak jak klasyczny kab...

Zaletą kabla magnetycznego USB jest wymienna wtyczka USB, dzięki której nie musimy za każdym razem wyjmować jej z portu USB. Tym samym ograniczamy zużycie gniazda USB. Tego typu rozwiązanie umożliwia ładowanie kilku urządzeń jednym kablem. Podłączają kabel magnetyczny do złącza USB, nie ma znaczenia strona jego podłączenia. Tak jak klasyczny kable USB, jego magnetyczna wersja służy do transferu plików z danymi pomiędzy urządzeniami peryferyjnymi. Kolejna zaleta kabla magnetycznego USB to możliwość ładowania urządzeń. Kable magnetyczny USB składają się z dwóch części. Wtyczki z wbudowanym magnesem montowanej do gniazda USB oraz zwykłego kabla zakończonego wtykiem z magnesem.

W sklepie online GSM HURT z akcesoriami do telefonów, znajdą Państwo kable magnetyczne USB i wtyczki do kabli magnetycznych w różnych standardach USB. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu z obsługą klienta, która doradzi w kwestiach technicznych. Ofertę dedykujemy klientom indywidualnym i hurtowym na terenie całej Polski. Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla klientów detalicznych, którzy przy zakupie produktów za minimum 40 zł otrzymają dostawę gratis. Potrzebujesz kabla magnetycznego USB? Napisz do nas, lub zadzwoń.

Więcej

Kable Magnetyczne USB   

Jest 32 produktów.
Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów