zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Etui do Motorola Moto G14 4G XT2341

Aktywne filtry

Motorola G14 etui

Twoja Motorola Moto G14 zasługuje na solidną ochronę, dlatego przygotowaliśmy szeroki wybór etui, pokrowców i futerałów, które spełnią Twoje oczekiwania.

Etui Motorola G14

Nasze etui do Motorola G14 to doskonałe rozwiązanie, aby zachować swój telefon w doskonałym stanie. Dostępne są w różnych stylach i kolorach, abyś mógł znaleźć idealne etui do swojego gustu.

Motorola G14 etui

Stworzone z myślą o wygodzie i ochronie, etui Motorola G14 zapewni ochronę przed uszkodzeniami i zadrapaniami, nie tracąc przy tym swojego eleganckiego wyglądu.

XT2341-3 pokrowiec

Jeśli potrzebujesz solidnej ochrony dla swojego modelu XT2341-3, nasze pokrowce spełnią Twoje oczekiwania. Idealnie przylegają do telefonu, chroniąc go przed upadkami.

Motorola Moto G14 case

Nasze etui Motorola Moto G14 Case to gwarancja ochrony oraz nowoczesnego designu. Odpowiednio wyprofilowane, aby dopasować się do telefonu, chronią go przed uszkodzeniami.

Motorola XT2341-3 futerał

Nasze futerały dla modelu Motorola XT2341-3 to połączenie funkcjonalności i stylu. Zabezpieczają telefon przed kurzem, brudem i przypadkowymi upadkami.

Moto G14 4G obudowa

Nasze obudowy dedykowane Moto G14 4G zapewniają doskonałą ochronę, jednocześnie nie utrudniając dostępu do portów i przycisków.

Motorola G14 4G okładka

Okładki do modelu Motorola G14 4G to doskonała ochrona przed zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi.

Nie ryzykuj uszkodzenia swojego telefonu. Wybierz jedno z naszych etui, pokrowców lub futerałów, aby cieszyć się spokojem, wiedząc, że Twój telefon jest w bezpiecznych rękach. Sprawdź pełną gamę produktów w naszej ofercie już teraz!

Firma Motorola, znana z przeszłości jako Motorola Mobility, to globalny producent smartfonów z długą historią i bogatym dziedzictwem. Od momentu, gdy zrewolucjonizowała rynek telefonii komórkowej wprowadzeniem pierwszego telefonu komórkowego na rynku, firma ta kontynuowała ewolucję, dostosowując się do zmieniających się trendów i technologii.

Historia

Firma Motorola została założona w 1928 roku w Chicago jako Galvin Manufacturing Corporation. Początkowo zajmowała się produkcją radii, ale w 1947 roku wprowadziła na rynek pierwszy przenośny radio-odbiornik, który nazwano "Motorola". Nazwa ta stała się synonimem jakości w dziedzinie komunikacji i elektroniki.

Jednak to w dziedzinie telefonii komórkowej Motorola zyskała największą sławę. W 1983 roku firma wypuściła na rynek pierwszy komercyjny telefon komórkowy, Motorola DynaTAC 8000X, który ważył 2 funty i kosztował około 3 995 dolarów. To wydarzenie było przełomem w historii komunikacji mobilnej i otworzyło drzwi do rewolucji telefonii komórkowej.

Motorola i DynaTAC – rewolucja mobilnej komunikacji

Motorola DynaTAC 8000X, zyskała przydomek "The Brick" ze względu na jej kształt i rozmiar, był pierwszym komercyjnym telefonem komórkowym, który umożliwiał bezprzewodową komunikację na dużą skalę. To urządzenie przedefiniowało, jak ludzie komunikują się ze sobą, umożliwiając połączenia telefoniczne w dowolnym miejscu. DynaTAC 8000X stała się ikoną swojej epoki i symbolizuje innowacyjne podejście Motoroli do technologii komórkowej.

Motorola i era Razr

W latach 90. i na początku XXI wieku Motorola osiągnęła kolejny sukces dzięki serii telefonów Razr. Te wyjątkowo cienkie telefony klapkowe stały się kultowymi i zyskały dużą popularność na całym świecie. Były to telefony o nowatorskim designie, które łączyły w sobie styl z funkcjonalnością. Era Razr była kolejnym przykładem innowacji w portfolio Motoroli.

Era smartfonów Motorola

W miarę jak rynek przeszedł od telefonów komórkowych do smartfonów, Motorola również dostosowała się do nowych trendów. Firma kontynuowała produkcję nowoczesnych smartfonów, takich jak Moto G i Moto X, które zyskały uznanie za swoją jakość i przystępność cenową.

Motorola obecnie produkuje telewizory, inteligentne domy, akcesoria do smartfonów i wiele innych produktów. Dążąc do zachowania swojego dziedzictwa jako producenta niezawodnych i innowacyjnych urządzeń, Motorola utrzymuje swoją pozycję na rynku technologicznym.