zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Filtruj według

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 100,00 zł

Rodzaj opakowania

Rodzaj opakowania

Kamery / aparaty do telefonów

Lista Siatka
Pokazano 1-24 z 72 pozycji

Aktywne filtry

Kamery lub aparaty w telefonach komórkowych służą do rejestrowania obrazów i tworzenia zdjęć oraz filmów. To jedne z najważniejszych i najpopularniejszych funkcji w dzisiejszych smartfonach, umożliwiające użytkownikom dokumentowanie chwil, tworzenie treści wizualnych, komunikowanie się za pomocą obrazów i wiele innych zastosowań

Fotografie i Zdjęcia

Kamery w telefonach umożliwiają użytkownikom tworzenie fotografii w różnych trybach, takich jak automatyczny, manualny, panorama, nocny czy portretowy. Fotografie z telefonów są często używane do dokumentowania życia codziennego, ważnych wydarzeń, podróży, połączeń z przyjaciółmi i rodziną oraz do publikacji w mediach społecznościowych.

Nagrywanie Wideo

Kamery w telefonach pozwalają na nagrywanie wideo w różnych rozdzielczościach, w tym standardowej i wysokiej jakości (HD) oraz ultra wysokiej jakości (4K). Wideo z telefonów jest wykorzystywane do tworzenia vlogów, filmików, instruktażowych, materiałów edukacyjnych oraz nagrywania ważnych wydarzeń.

Selfie i Wideo-Wywoływanie

Aparaty przednie w telefonach, nazywane również aparatami do selfie, są używane do tworzenia zdjęć samego siebie oraz do wideokonferencji.

Edycja i Efekty:

Wiele telefonów oferuje wbudowane narzędzia do edycji zdjęć i filmów, pozwalające na dodawanie filtrów, obróbki kolorów, kadrowanie i inne modyfikacje.

Rozpoznawanie Twarzy i Sztuczna Inteligencja

Niektóre aparaty telefonów są wyposażone w technologie rozpoznawania twarzy, które umożliwiają odblokowanie urządzenia lub autoryzację płatności za pomocą twarzy.

Sztuczna inteligencja może być wykorzystywana do analizy i optymalizacji ustawień aparatu, np. automatycznego dostosowywania ustawień w zależności od warunków oświetleniowych.

Streaming i Transmisje na Żyw

Aparaty w telefonach pozwalają na transmisję na żywo na platformach społecznościowych lub innych serwisach, umożliwiając udostępnianie wydarzeń na bieżąco.

Aplikacje Fotograficzne

Aparaty w telefonach współpracują z różnymi aplikacjami fotograficznymi, które oferują różnorodne efekty, filtry, ramki i narzędzia do edycji.

Kamery i aparaty w telefonach komórkowych umożliwiają użytkownikom zatrzymanie ulotnych momentów, tworzenie artystycznych dzieł, komunikowanie się za pomocą wizualnych treści oraz dokumentowanie ważnych wydarzeń. To jedna z kluczowych funkcji, która sprawiła, że telefony stały się wszechstronnymi narzędziami do tworzenia i dzielenia się treściami wizualnymi.

Kamery do telefonów, aparaty do telefonów, smartfonów