zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Szkło hartowane na tylny aparat w telefonie

Lista Siatka
Pokazano 1-24 z 278 pozycji

Szkło ochronne na aparat w telefonie, to niezbędne wyposażenie, w które powinien zaopatrzyć się każdy posiadać smartfona. Jedną z zalet nowoczesnych telefonów, tzw smartfonów, jest wiele funkcji, za które kiedyś odpowiedzialne było kilka urządzeń. Jedną z nim jest możliwość wykonywania zdjęć o dużej jakości, dzięki wbudowanym nawet kilku aparatom fotograficznym. Kolejne modele aparatów w telefonach posiadają coraz lepsze parametry, takie jak np. ilość mega pikseli. Często nie zdajemy sobie nawet sprawy z tego, że ludzkie oko nie rozpoznaje różnicy pomiędzy 12 i 16 megapikselami.

Telefony codziennie narożne są na wiele czyhających niebezpieczeństw. Szczególnie podatnymi na zarysowanie są powierzchnie ekranu i tylnego aparatu. Nawet najdrobniejsza rysa na tych częściach telefonu spowoduje, że korzystanie z urządzenia stanie się niekomfortowe. Rysa na tylnym aparacie praktycznie eliminuje dalszą możliwość tworzenia zdjęć, ponieważ na każdym z nich będzie ona widoczna. Folia ochronna na aparat w telefonie, bądź szkło hartowane to akcesoria, które zapobiegają przypadkowym zadrapaniom i rysom.

Szkło hartowane na aparat w telefonie jest praktycznie niewidoczne więc wizualnie nasz smartfon nie traci na estetycznego wyglądu. Warto podkreślić, że prawidłowo zamontowane szkło hartowane nie obniża jakości zdjęć. Parametry aparatu nadal pozostają te same. Aktualnie, producenci tego typu akcesoriów dostarczają produkty bardzo trwałe. Najczęściej szkła hartowana na aparat posiadają parametry twardości oznaczone symbolem 9H. To oznacza najwyższą klasę twardości szkła, która zapewnia trwałość nawet podczas upadku z wysokości. Planując zakup szkła hartowanego, należy pamiętać o dopasowaniu go do posiadanego modelu smartfona. Tylko kompatybilność folii, lub szkła z modelem telefonu, zapewni maksymalną ochronę aparatu. Folia ochronna czy szkło hartowane nie wymagają profesjonalnego montażu. Do zestawu są dołączone niezbędne akcesoria i instrukcja postępowania. Kluczowe jest skrupulatne postępowanie i połączenie folii / szkła z powierzchnią aparatu. Krawędzie aparatu powinny idealnie dopasować się z krawędziami zabezpieczenia.

Folia ochronna na aparat, to kolejny rodzaj zabezpieczenie powierzchni, na którą warto zwrócić uwagę. Jest ona o wiele bardziej elastyczna niż szkło hartowane. Zazwyczaj jednak posiada niższe parametry związane z ochroną aparatu. Chroni ona tę część smartfona w podstawowym stopniu. Telefon z folią na aparat można nosić w kieszeni, lub torbie / torebce nie obawiając się o porysowanie powierzchni aparatu. Jest równie prosta w montażu jak szkło hartowane.

W sklepie internetowym GSM HURT posiadamy kilkaset folii i szkieł hartowanych na tylny aparat telefonu. Każdy użytkownik smartfona znajdzie u nas odpowiedni model szkła / folii. W przypadku pytań i wątpliwości czy nasz produkt będzie pasował do modelu Państwa telefonu, zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy chętnie doradzą odpowiednie rozwiązanie. Oprócz zabezpieczenia tylnego aparatu posiadamy inne rodzaje akcesoriów takie jak etui, futerały, casy, pokrowce, folie i szkła ochronne na wyświetlacz, gwarantujące 100% zabezpieczenie urządzenia przed zarysowaniami lub upadkiem. Każde zamówienie wysyłamy do klientów w ciągu 24 godzin od otrzymania wpłaty lub za pobraniem. Oferujemy też darmową wysyłkę dla klientów detalicznych (zakupy od 40 zł) i hurtowych (przy kwocie minimum 400 zł brutto). Mają Państwo także 30 dni na zwrot.