zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Kable do telewizora

Lista Siatka
Pokazano 1-20 z 20 pozycji
Kabel USB uniwersalny do telefonów USB 14w1

Kabel USB uniwersalny do telefonów USB 14w1

Cena: 24,99 zł

Złącza iPhone 22mm / LG 9mm / Sony-Ericsson 16mm / Samsung 11mm / mini USB / Samsung 10 mm / micro USB / Nokia 2mm / USB / 3.5 mm / Nintendo / Sony PSP / Xiaomi Mi Box 4K Android TV / kamery i aparaty cyfrowe / iPod / MP3 / MP4 / GPS nawigacja

Brak na magazynie

Ilość w koszyku: 0szt.

  • Obecnie brak na stanie

Kabel do telewizora

Kabel do telewizora, który będziesz potrzebować, zależy od rodzaju telewizora oraz źródła sygnału, jakie planujesz podłączyć.

HDMI (High-Definition Multimedia Interface)

Kabel HDMI jest powszechnie stosowany do przesyłania wysokiej jakości obrazu i dźwięku z różnych źródeł, takich jak odtwarzacze Blu-ray, konsolki do gier, dekodery telewizyjne, komputery i wiele innych urządzeń. Jest to uniwersalny kabel, który obsługuje zarówno standardowe jak i wysokie rozdzielczości, w tym 4K i HDR.

DisplayPort

Kabel DisplayPort to również popularne rozwiązanie dla komputerów i niektórych źródeł sygnału wideo. Jest często wykorzystywany w monitorach komputerowych oraz innych urządzeniach o wysokich rozdzielczościach.

VGA (Video Graphics Array)

Kabel VGA był dawniej powszechnie używany, ale jest mniej popularny w dzisiejszych czasach. Jest nadal stosowany w niektórych starszych telewizorach i monitorach, jednak nie obsługuje on wysokich rozdzielczości.

Composite Video

Kabel kompozytowy to starsze rozwiązanie, które przesyła obraz i dźwięk w jednym kablu. Jest to rozwiązanie o niższej jakości w porównaniu do HDMI lub DisplayPort.

Component Video

Kabel komponentowy jest używany do przesyłania obrazu w wyższej jakości niż kabel kompozytowy, ale nadal nie oferuje takiej jakości jak HDMI.

RCA

Kable RCA są używane do przesyłania dźwięku i obrazu w starszych urządzeniach, takich jak telewizory i urządzenia audio.

USB-C to HDMI

Jeśli masz nowoczesny laptop lub urządzenie z portem USB-C, to kabel USB-C to HDMI pozwoli ci podłączyć je do telewizora.

Inne

Istnieją także specjalistyczne kable do innych typów połączeń, takie jak kable do telewizji satelitarnej, kablowej, kable antenowe i wiele innych.

Wybór odpowiedniego kabla zależy od twoich potrzeb, rodzaju telewizora oraz urządzeń, które chcesz podłączyć. Jeśli twój telewizor i urządzenia źródłowe obsługują HDMI, to kabel HDMI jest zazwyczaj najlepszym wyborem, ponieważ oferuje wysoką jakość obrazu i dźwięku oraz jest uniwersalny w zastosowaniach.