zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Etui na AirPods

Aktywne filtry

Jeśli szukasz etui na AirPods zweryfikuj kompatybilność modelu AirPods, aby zapewnić idealne dopasowanie słuchawek do etui. Wybierz etui wykonane z trwałych materiałów - najlepsze etui na AirPods są wykonane z tworzywa sztucznego lub silikonu, które zapewniają ochronę przed zarysowaniami, uderzeniami i innymi uszkodzeniami. Zwróć uwagę na kolor i wzór etui - etui na AirPods są dostępne w różnych kolorach i wzorach, więc wybierz taki, który odpowiada Twojemu stylowi. Upewnij się, że etui ma dostęp do portu ładowania - etui powinno mieć otwór na ładowanie, aby umożliwić ładowanie AirPods bez konieczności ich wyjmowania z etui. Wybierz etui z klipsem lub pętelką - etui z klipsem lub pętelką ułatwiają przenoszenie AirPods i zapobiegają zgubieniu ich.

Etui AirPods

Etui na AirPods to akcesorium, które ochronia przed zarysowaniami i uszkodzeniami - etui na AirPods może zapobiec zarysowaniom, uszkodzeniom mechanicznym i innym uszkodzeniom, które mogą wystąpić podczas codziennego użytkowania słuchawek. Etui na AirPods jest lekkie i łatwe do przenoszenia, dzięki czemu możesz mieć swoje słuchawki zawsze przy sobie i korzystać z nich w dowolnym momencie. Większość etui na AirPods posiada otwór na ładowanie, co oznacza, że możesz ładować swoje słuchawki bez konieczności ich wyjmowania z etui. Wtui na AirPods jest dostępne w różnych kolorach, wzorach i stylach, co pozwala na wybór produktu odpowiadającego Twojemu gustowi. Etui na AirPods z klipsem lub pętelką może być przypięte do torby, kluczy lub innego przedmiotu, co minimalizuje ryzyko zgubienia Twoich słuchawek.