zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Podstawki / maty / uchwyty biurkowe

Lista Siatka
Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Podstawki na pady

Nasze podstawki na pady zostały zaprojektowane z myślą o pasjonatach gier komputerowych. Oferują stabilne i ergonomiczne miejsce na przechowywanie swoich ulubionych kontrolerów, jednocześnie organizowując przestrzeń na biurku. Dostępne w nowoczesnych wzorach i kolorach, aby pasować do Twojego stylu.

Uchwyty do mat

Zorganizuj swoje miejsce pracy dzięki uchwytowi do maty, który utrzyma matę biurkową w jednym miejscu, eliminując konieczność przesuwania się podczas intensywnej pracy. Regulowana konstrukcja uchwytu umożliwia dostosowanie do różnych rozmiarów mat.

Uchwyty na pady

Dla miłośników gier komputerowych, uchwyty na pady to idealne rozwiązanie, aby trzymać kontrolery w zasięgu ręki. Solidna konstrukcja i ergonomiczny design sprawiają, że nasze uchwyty są nie tylko praktyczne, ale także estetyczne. Zainwestuj w wygodę i organizację na swoim biurku dzięki naszym matom biurkowym, podstawkom na pady i uchwytom do mat. Odkryj, jak nasze produkty mogą poprawić efektywność i estetykę Twojej przestrzeni pracy!

Statyw uchwyt do telefonu na biurko

Statyw z uchwytem do telefonu na biurko to praktyczne i wszechstronne rozwiązanie, które umożliwia stabilne umieszczenie smartfona na biurku. Ten rodzaj statywu jest szczególnie przydatny do różnych zastosowań, zarówno w pracy, jak i w domu. Statyw na biurko z uchwytem do telefonu umożliwia wygodne przeprowadzanie wideokonferencji, rozmów wideo oraz wykonywania selfie. Dzięki stabilnej konstrukcji, użytkownicy mogą swobodnie poruszać się podczas rozmowy, a telefon będzie pewnie utrzymywany. W czasie pracy zdalnej statyw na biurko pozwala na utrzymanie telefonu w dogodnym miejscu, ułatwiając jednocześnie korzystanie z aplikacji, przeglądanie dokumentów czy uczestniczenie w wideokonferencjach. Osoby prowadzące transmisje na żywo lub vlogujące mogą wykorzystać statyw na biurko, aby uzyskać stabilne i profesjonalne ujęcia podczas prezentacji czy rozmów z widzami. Statyw z uchwytem na biurko umożliwia ustawienie telefonu w wygodnej pozycji do oglądania filmów, streamingu treści online czy przeglądania internetu bez konieczności trzymania urządzenia w ręku. Wiele statywów z uchwytem na biurko posiada regulowane elementy, takie jak ruchome ramiona czy obrotowe uchwyty, co umożliwia dostosowanie pozycji telefonu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Statyw może pełnić również funkcję dekoracyjną na biurku, pomagając w utrzymaniu porządku i estetyki przestrzeni pracy. Dzięki statywowi z uchwytem do telefonu na biurko, użytkownicy zyskują wygodę, organizację i stabilność w korzystaniu z urządzenia mobilnego w różnych sytuacjach. To praktyczne rozwiązanie dla osób, które chcą efektywnie wykorzystywać potencjał swojego smartfona w codziennych czynnościach.

Podstawka na pady, podstawka na telefon, uchwyt na telefony na biurko, stojaki, uchwyt na pady