zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Etui na telefon NOKIA

Aktywne filtry

Etui Nokia – niezastąpiona ochrona

Nokia to klasyka producentów smartfonów. Jako jedna z pierwszych firm w branży elektroniki użytkowej, rozpoczęła seryjną produkcję telefonów, które pokochał cały świat. To co od zawsze charakteryzowało urządzenia tego producenta, to ultra wytrzymała bateria, pozwalająca pracę nawet przez kilka dni na jednym ładowaniu. Aktualne smartfony Nokia, takie jak model G50 5G, to nowoczesne urządzenia o bardzo dobrych parametrach technicznych. Wspomniany model charakteryzuje się aparatem, który generuje zdjęcia świetnej jakości. Warto zauważyć, że model posiada wbudowane radio i RDS. Jedno ładowanie baterii umożliwia pracę nawet przez 2-3 dni. Wybierając tej klasy model, warto zainwestować w dodatkową ochronę urządzenia, w postaci etui z klapką.

Pokrowiec na telefon Nokia

Pokrowiec na telefon Nokia ochroni urządzenie przed zniszczeniem, o które łatwo w każdej chwili. Klapka zapewni bezpieczeństwo zarówno przodu jak i tyłu smartfona. Co warto podkreślić, model etui z klapką na bok, posiada dodatkowe funkcje, które cenią użytkownicy każdego telefonu. Ułożenie pozwalające oglądać filmy na telefonie, bez trzymania urządzenia w dłoni, to spore udogodnienie dla każdego, kto spędza wiele godzin na oglądaniu video na telefonie. Pokrowce z klapką, mają też wbudowane kieszenie do przenoszenia kart, dokumentów, czy notatek.