zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Uchwyt na telefon do roweru

Lista Siatka
Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Uchwyt na telefon do roweru, zwany również uchwytem do roweru na telefon, to akcesorium przeznaczone do zamocowania smartfona na kierownicy roweru. Jego celem jest umożliwienie bezpiecznego przechowywania i łatwego dostępu do telefonu podczas jazdy rowerem. Takie uchwyty są popularne wśród rowerzystów, którzy chcą korzystać z funkcji nawigacyjnych, monitorować trasę, odbierać połączenia czy słuchać muzyki podczas podróży. Uchwyty są zazwyczaj wykonane z wytrzymałych materiałów, takich jak tworzywa sztuczne, aluminium lub stopy metali. Zapewniają one trwałość i stabilność podczas jazdy po różnorodnych trasach. Wiele uchwytów posiada regulowane mechanizmy, które pozwalają na dostosowanie ustawienia kąta nachylenia i obrotu. To umożliwia optymalne ustawienie telefonu zgodnie z preferencjami użytkownika. Uchwyty są projektowane tak, aby pasowały do różnych rozmiarów smartfonów.

Uchwyt do roweru na telefon

Elastyczne lub regulowane uchwyty umożliwiają trzymanie telefonów o różnych wymiarach. Większość uchwytów jest łatwa do zamontowania na kierownicy roweru bez konieczności użycia narzędzi. Prosty i szybki proces montażu jest kluczowy dla wygody użytkownika. Uchwyty są często zaprojektowane z myślą o absorpcji wibracji, co pomaga chronić telefon przed uszkodzeniami wynikającymi z nierówności terenu podczas jazdy. Wiele uchwytów posiada dodatkowe zabezpieczenia, takie jak elastyczne paski czy zaczepy, aby jeszcze bardziej zabezpieczyć telefon przed wypadnięciem podczas jazdy. Dzięki uchwytowi na telefon do roweru, rowerzyści mogą korzystać z funkcji swojego smartfona w sposób bezpieczny i wygodny podczas podróży. To praktyczne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć swój telefon zawsze pod ręką, jednocześnie nie ryzykując jego utraty czy uszkodzenia.