zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Kable USB iPhone 4 4S 30 PIN

Lista Siatka
Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Kabel USB uniwersalny do telefonów USB 14w1

Kabel USB uniwersalny do telefonów USB 14w1

Cena: 24,99 zł

Złącza iPhone 22mm / LG 9mm / Sony-Ericsson 16mm / Samsung 11mm / mini USB / Samsung 10 mm / micro USB / Nokia 2mm / USB / 3.5 mm / Nintendo / Sony PSP / Xiaomi Mi Box 4K Android TV / kamery i aparaty cyfrowe / iPod / MP3 / MP4 / GPS nawigacja

Brak na magazynie

Ilość w koszyku: 0szt.

  • Obecnie brak na stanie

Kabel iPhone 4

Kabel do iPhone'a 4 to akcesorium niezbędne do ładowania i synchronizacji tego modelu smartfona. Standardowo był to kabel typu 30-pin, który po jednym końcu posiadał złącze 30-pin, pasujące do iPhone'a 4, a po drugim złącze USB, które można było podłączyć do ładowarki sieciowej, portu USB w komputerze lub do innego urządzenia z portem USB w celu synchronizacji danych. Kable te były zwykle dostarczane wraz z nowymi iPhone'ami 4, ale mogły być również zakupione osobno jako część zestawu akcesoriów. Ze względu na starą technologię 30-pin, kable do iPhone'a 4 mogą być trudniejsze do znalezienia w sklepach niż nowsze modele kabelków, które wykorzystują złącze Lightning. Jednakże można je jeszcze spotkać w niektórych sklepach internetowych lub na rynku wtórnym.

Kabel 30 pin do iPhone 4

Kabel 30-pinowy do iPhone'a 4 to konkretny rodzaj kabla, który był używany do ładowania, synchronizacji danych oraz do podłączania urządzeń zewnętrznych do iPhone'a 4 i starszych modeli urządzeń firmy Apple. Ten kabel posiada jedno złącze 30-pinowe, które pasuje do portu 30-pinowego znajdującego się na dolnej krawędzi iPhone'a 4, oraz drugie złącze USB, które można podłączyć do portu USB komputera, ładowarki sieciowej lub innego urządzenia wyposażonego w port USB.

Kable 30-pinowe były standardowym akcesorium dostarczanym wraz z iPhone'ami 4, ale mogły być również zakupione osobno w celu zastąpienia uszkodzonego kabla lub dla wygody posiadania dodatkowego kabla do ładowania i synchronizacji danych. Dzięki temu, użytkownicy mogli ładować swoje urządzenia w domu, w biurze, a także w podróży.

W związku z ewolucją technologii i wprowadzeniem złącza Lightning, które zastąpiło 30-pinowe złącze, kable 30-pinowe są obecnie coraz trudniejsze do znalezienia w sklepach. Jednakże wciąż są dostępne w niektórych sklepach internetowych oraz na rynku wtórnym dla osób, które wciąż korzystają z iPhone'a 4 lub starszych modeli urządzeń Apple.

Kabel iPhone 4s

Kabel do iPhone'a 4S to standardowe akcesorium używane do ładowania baterii telefonu oraz do synchronizacji danych między urządzeniem a komputerem lub innymi urządzeniami. W przypadku iPhone'a 4S, używany jest kabel typu 30-pin, który ma złącze 30-pinowe po jednej stronie, pasujące do portu znajdującego się na dolnej krawędzi telefonu, oraz złącze USB po drugiej stronie, które można podłączyć do portu USB w komputerze, ładowarce sieciowej lub innym urządzeniu.

Kabel do iPhone'a 4S był standardowym akcesorium dostarczanym w komplecie z telefonem, ale można go było również zakupić osobno, jeśli zachodziła taka potrzeba. Był to niezbędny element, który umożliwiał użytkownikom ładowanie baterii swojego telefonu oraz przenoszenie danych między iPhone'em a komputerem.

Wraz z rozwojem technologii, złącze 30-pin zostało zastąpione przez złącze Lightning, które stało się standardem w nowszych modelach iPhone'ów. Jednakże kable 30-pinowe są nadal dostępne na rynku wtórnym dla osób, które korzystają z starszych modeli iPhone'ów, takich jak iPhone 4S.