zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Uchwyty do tabletu

Brak produktów

Sprawdź później! Po dostawie pojawią się tutaj nowe produkty. A w między czasie:

Uchwyty do tabletu

Tablet to urządzenie, które stało się nieodłącznym towarzyszem naszego życia - zarówno w pracy, jak i w rozrywce. Aby jeszcze bardziej zwiększyć jego użyteczność, warto poznać nasze innowacyjne uchwyty do tabletów. To funkcjonalne i praktyczne akcesoria, które umożliwiają wykorzystanie tabletu w różnych sytuacjach.

Uchwyt na tablet do samochodu między zagłówkami

Podróżując samochodem, chcesz mieć dostęp do tabletu, aby nawigować, oglądać filmy czy korzystać z aplikacji. Nasz uchwyt na tablet do samochodu między zagłówkami to idealne rozwiązanie. Montowany na zagłówkach przednich siedzeń, umożliwia pasażerom z tyłu swobodne korzystanie z tabletu, zapewniając stabilność i bezpieczeństwo.

Uchwyt na tablet na zagłówek

Jeśli potrzebujesz prostego i efektywnego sposobu na montaż tabletu w samochodzie, nasz uchwyt na tablet na zagłówek jest dla Ciebie. To szybkie rozwiązanie, które pozwala zamontować tablet na zagłówku, zapewniając widoczność ekranu i wygodę korzystania podczas podróży.

Uchwyt na tablet do samochodu na kokpit

Czy potrzebujesz tabletu jako nawigacji w samochodzie? Nasz uchwyt na tablet do samochodu na kokpit to doskonałe rozwiązanie. Zamocuj tablet na kokpicie, aby mieć łatwy dostęp do map i wskazówek nawigacyjnych, nie odrywając wzroku od drogi.

Uchwyt na tablet do samochodu na szybę

Jeśli wolisz montaż na przedniej szybie, nasz uchwyt na tablet do samochodu na szybę jest odpowiednią opcją. Dzięki mocnemu przyssawce, możesz zamocować tablet w dogodnym miejscu na szybie, zapewniając sobie doskonały widok na ekran.

Uchwyt na tablet do statywu

Fotografujesz lub nagrywasz filmy za pomocą tabletu? Nasz uchwyt na tablet do statywu umożliwia zamocowanie tabletu na standardowym statywie, co pozwala na stabilne ujęcia i doskonałą jakość obrazu.

Uchwyt do tabletów na ścianę

Chcesz korzystać z tabletu jako centrum sterowania w domu lub biurze? Nasz uchwyt do tabletów na ścianę to idealne rozwiązanie. Zamocuj tablet na ścianie i zyskaj łatwy dostęp do informacji, zarządzaj urządzeniami, czytaj przepisy kulinarnie lub oglądaj filmy - wszystko z wygodą na wyciągnięcie ręki.

Dzięki naszym uchwytom do tabletów, wykorzystasz pełnię potencjału swojego urządzenia w różnych sytuacjach. Zapewniają one stabilność, wygodę i bezpieczeństwo, pozwalając cieszyć się tabletowym doświadczeniem na zupełnie nowym poziomie. Wybierz odpowiedni uchwyt do tabletu, który spełni Twoje potrzeby i doświadcz jeszcze większej wygody!

Uchwyt na tablet 10 cali

Tablet 10 cali to doskonałe urządzenie, które umożliwia rozrywkę, pracę i naukę w dowolnym miejscu. Aby cieszyć się jego pełnym potencjałem, niezbędne są nasze innowacyjne uchwyty na tablety 10 cali. Poznaj je i odkryj, jak możesz zwiększyć swobodę korzystania z tabletu!

Uchwyt na tablet do łóżka

Nawet w łóżku możesz być produktywny i rozrywkowy! Nasz uchwyt na tablet do łóżka umożliwia wygodne umieszczenie tabletu nad głową, dzięki czemu możesz swobodnie czytać, przeglądać treści lub oglądać filmy, nie podnosząc się z poduszki.

Uchwyt na tablet między zagłówkami

Podróżując samochodem, możesz potrzebować tabletu, aby zająć dzieciom czas lub cieszyć się filmami w trakcie postoju. Nasz uchwyt na tablet między zagłówkami zapewnia rozrywkę dla tylnych pasażerów, pozwalając im cieszyć się ulubionymi treściami w podróży.

Uchwyt do tableta na zagłówek

Jeśli potrzebujesz szybkiego i prostego rozwiązania, nasz uchwyt do tableta na zagłówek jest doskonałym wyborem. Zamocuj tablet na zagłówku fotela, aby mieć go zawsze pod ręką i zapewnić sobie rozrywkę podczas jazdy.

Uchwyt na tablet do samochodu na tylne siedzenie

Dla tych, którzy podróżują z tabletami, nasz uchwyt na tablet do samochodu na tylne siedzenie to idealne rozwiązanie. Zamocuj tablet na oparciu przedniego siedzenia, umożliwiając tylnym pasażerom swobodny dostęp do treści, gier i aplikacji.

Uchwyt do tableta na statyw

Tworzenie treści wideo czy nagrywanie prezentacji staje się prostsze dzięki naszemu uchwytowi do tableta na statyw. Zamocuj tablet na statywie, uzyskaj idealny kąt widzenia i zwiększ jakość swoich projektów.

Uchwyt na tablet do biurka

W biurze lub domu, nasz uchwyt na tablet do biurka to praktyczne rozwiązanie. Zamocuj tablet na biurku i korzystaj z niego jako drugiego ekranu, notatnika czy centrum sterowania - wszystko to w zasięgu ręki.

Uchwyt na tablet do roweru

Ponadto, dla miłośników aktywnego trybu życia, mamy uchwyt na tablet do roweru. Zamocuj tablet na kierownicy roweru i korzystaj z nawigacji, monitoruj wyniki treningu lub słuchaj ulubionej muzyki podczas jazdy.

Bezpieczny uchwyt na tablet do samochodu

Nasz uchwyt na tablet do samochodu jest zaprojektowany z myślą o Twoim bezpieczeństwie i wygodzie. Dzięki niemu możesz bezproblemowo korzystać z tabletu, nie odrywając wzroku od drogi. Nasz produkt jest łatwy w montażu i kompatybilny z większością modeli tabletów.

Uchwyt na tablet do statywu mikrofonowego

Jeśli jesteś muzykiem lub prowadzisz nagrania w studio, nasz uchwyt na tablet do statywu mikrofonowego pozwoli Ci swobodnie dostosować tablet do swoich potrzeb. Teraz możesz mieć teksty piosenek, akordy lub notatki na wyciągnięcie ręki podczas nagrywania lub występowania na scenie.

Uchwyt do tabletu na biurko

Twoje biurko stanie się jeszcze bardziej ergonomiczne dzięki uchwytowi na tablet. Możesz wykorzystać swój tablet jako drugi monitor lub po prostu pracować z większą wygodą, trzymając go na właściwej wysokości.

Uchwyt na tablet do trenażera

Osiągnij swoje cele fitness dzięki naszemu uchwytowi na tablet do trenażera. Teraz możesz oglądać treningi online, monitorować swoje postępy i utrzymywać motywację na najwyższym poziomie.

Uchwyty na tablety

Nasza oferta zawiera różnorodne uchwyty na tablety, które spełnią wszystkie Twoje potrzeby. Bez względu na to, czy potrzebujesz uchwytu do samochodu, biurka czy trenażera, mamy to, czego potrzebujesz.

Uchwyt na tablet do samochodu na deskę rozdzielczą

Nasz uchwyt na tablet do samochodu na deskę rozdzielczą to idealne rozwiązanie dla kierowców. Teraz możesz wykorzystać swój tablet jako nawigację lub rozrywkę, nie odrywając wzroku od drogi.

Tablet z uchwytem na ścianę

Nasz tablet z uchwytem na ścianę to nowoczesne rozwiązanie do zastosowań domowych i biurowych. Montaż jest prosty, a tablet stanie się nie tylko użytecznym narzędziem, ale również eleganckim elementem dekoracyjnym.

Uchwyt samochodowy na tablet 8 cali

Nasz uchwyt samochodowy jest idealnie dopasowany do tabletów o rozmiarze 8 cali. Dzięki niemu możesz cieszyć się rozrywką i funkcjonalnością swojego tabletu podczas podróży samochodem.