Kable USB Lightning 

Nowe produkty

Kable USB Lightning 

Kabel USB Lightning to przejściówka niezbędna do połączenia urządzeń posiadających gniazdo USB, z urządzeniami firmy Apple, np. Iphone, Ipad. Może służyć do przesyłania danych pomiędzy Iphone a laptopem. Może też służyć do ładowania Iphone poprzez ładowarkę z innego telefonu, niż tą dołączoną do urzędzenia marki  Apple. Gniazdo USB to bardzo pop...

Kabel USB Lightning to przejściówka niezbędna do połączenia urządzeń posiadających gniazdo USB, z urządzeniami firmy Apple, np. Iphone, Ipad. Może służyć do przesyłania danych pomiędzy Iphone a laptopem. Może też służyć do ładowania Iphone poprzez ładowarkę z innego telefonu, niż tą dołączoną do urzędzenia marki  Apple. Gniazdo USB to bardzo popularny standard, który możemy znaleźć w praktycznie każdym komputerze. Złącze Lightning to standard wypracowany przez inżynierów marki Apple. Aby połączyć i przesłać dane pomiędzy komputerem i  Iphone, Ipad, wymagany jest kabel USB Lightning, który prześle dane w obie strony. Dzięki temu kablowi można też naładować słuchawki AirPods lub połączyć Iphone z telewizorem. Różne długości kabli USB Lightning, pozwolą połączyć Iphone, Ipad według indywidualnych potrzeb użytkownika.

W sklepie internetowym GSM HURT, znają Państwo ponad 100 różnych kabli i przejściówek USB Lightning. Zapraszamy wszystkich miłośników marki Apple do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku pytań lub wątpliwości, nasi specjaliści pomogą w rozwiązaniu problemu. Obsługujemy klientów hurtowych oraz indywidualnych, dla których przygotowaliśmy specjalną ofertę, przy zakupach za minim 40 zł, oferujemy dostawę gratis. Szeroki wybór form dostawy na terenie całej Polski (kurier, paczkomaty, paczka w ruchu) oraz szybkie płatności, czy płatność przy odbiorze, to standard w naszym sklepie.

Więcej

Kable USB Lightning   

Jest 111 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 111 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 111 elementów