zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Etui Pancerne

Aktywne filtry

Pancerne etui na telefon

Smartfon dla wielu osób to bardzo ważne urządzenie, przy pomocy którego komunikujemy się, spędzamy wolny czas, przeglądamy internet, czy traktujemy jako narzędzie pracy. Tak jak o niego zadbamy, tak będzie wyglądał. Prowadzisz aktywny tryb życia, a może nie należysz do osób ostrożnych i Twój smartfon często przez przypadek ląduje na ziemi? Zabezpiecz go odpowiednio, kupując pancerną obudowę.

Przed czym chroni pancerne etui?

Zależy Ci na dobrym wyglądzie Twojego urządzenia przez długi czas? Tylko odpowiednie zabezpieczenie smartfona może to zagwarantować. Z tego też względu coraz większą popularność zyskują pancerne etui na telefon. W naszym sklepie cieszą się także dużą popularnością, szczególnie modele ze wzmocnionymi rantami, jak w etui pancernym Ring Armor.

Przed czym właściwie są w stanie ochronić Twoje urządzenie?

  • Przed skutkami upadku- upadki telefonów się zdarzają, wystarczy chwila nieuwagi i problem gotowy. Taki upadek może sprawić, że telefon w jednej chwili stanie się bezużyteczny. Pancerne obudowy, tak jak te dostępne w naszym sklepie, w większości wytwarzane są z grubych i wytrzymałych materiałów, jak poliwęglan, dzięki czemu podczas upadku skutecznie go zamortyzuje, przyjmując jego skutki na siebie, chroniąc tym samym smartfon.

  • Przed uszkodzeniami mechanicznymi- intensywne użytkowanie telefonu, przenoszenie go w torebce, plecaku, kieszeni, czy specjalnych etui na telefon do paska, powoduje, że na jego obudowie pojawiają się mniejsze i większe rysy, czy zadrapania. Pancerna obudowa chroni smartfon przed tego typu uszkodzeniami mechanicznymi, nawet podczas jego spotkania z kluczami w torebce.

  • Przed kurzem i zabrudzeniem- etui pancerne to także skuteczna ochrona przed przedostawaniem się zabrudzeń takich jak kurz, pył czy nawet piach.

Dla kogo obudowa pancerna do telefonu to najlepsze rozwiązanie?

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby każdy z nas zabezpieczył swój smartfon etui pancernym, natomiast tego typu rozwiązanie, jest znacznie korzystniejsze dla osób, które:

  • Prowadzą aktywny tryb życia - przy szybkim poruszaniu się nietrudno, o to, aby telefon wypadł, jeśli tak się stanie lepiej, aby miał odpowiednie zabezpieczenie, szczególnie polecamy etui pancerne Armor Ring, do różnych modeli telefonów, cechujące się dużą wytrzymałością na wstrząsy.

  • Pracują w warunkach, gdzie o kurz, czy piasek nie trudno- etui pancerne na telefon, jak dostępny w naszym sklepie model Tank Case, doskonale sprawdzi się, jeśli pracujemy na budowie, czy hali produkcyjnej. Narażenie telefonu na porysowanie, czy zabrudzenie jest wówczas o wiele większe, dlatego warto go odpowiednio zabezpieczyć, budowa pancernej obudowany, uniemożliwia, przedostawanie się brudu i zanieczyszczeń do telefonu.

Nie zapomnij o estetyce i funkcjonalności

W naszym sklepie znajdą Państwo ok. 1000 modeli etui pancernych, które będą pasować do najpopularniejszych modeli telefonów, jak iPhone, Samsung, Xiaomi, czy Huawei. Pancerna obudowa na telefon, w głównej mierze ma go chronić, jednak w naszej ofercie nie zabrakło także modeli, o ciekawej estetyce wykonania, jak etui pancerne HONEYCOMB, czy takich z dodatkową podpórką umożliwiającą wygodne oglądanie filmów na telefonie, jak w przypadku etui pancernym TANK do telefonu SAMSUNG A22 4G / M22.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Etui pancerne, pancerne etui na telefon, pancerna obudowa, case, pokrowiec pancerny