Etui na zamek

Nowe produkty

Etui na zamek

Etui do telefonu na zamek, to jedna z form pokrowców na telefon, którą często wybierają osoby starsze. Tego typu etui, składa się zazwyczaj z materiału pokrywającego tył telefonu i przezroczystej folii przez, którą widać przód urządzenia. Zamek małych rozmiarów, łączy przód i tył, dzięki czemu pokrowiec jest skuteczną formą ochrony telefonu prze...

Etui do telefonu na zamek, to jedna z form pokrowców na telefon, którą często wybierają osoby starsze. Tego typu etui, składa się zazwyczaj z materiału pokrywającego tył telefonu i przezroczystej folii przez, którą widać przód urządzenia. Zamek małych rozmiarów, łączy przód i tył, dzięki czemu pokrowiec jest skuteczną formą ochrony telefonu przed uszkodzeniami mechanicznymi, porysowaniem, czy też wilgocią. Tak jak w przypadku większości pokrowców, etui na zamek musi być dopasowane do modelu telefonu. Warto zatem zapoznać się najpierw z wymiarami etui zapinanego na zamek i sprawdzić czy będzie odpowiednie dla posiadanego modelu telefonu. Niewątpliwą zaletą tego tego typu pokrowca jest skuteczna ochrona i łatwość otwierania kabury. Warto też zauważyć, że jest to rozwiązanie skonstruowane z myślą o telefonach z klawiaturą. Przezroczysta folia umożliwia interakcję z guzikami klawiatury, dzięki czemu użytkownik może odczytać sms, czy wykonać połączenie telefoniczne.

W sklepie internetowym GSM HURT, posiadamy szeroką ofertą etui na zamek do telefonu. Wśród ponad kilkudziesięciu modeli, znajdą Państwo etui dopasowane do różnych modeli telefonów starszej generacji i nie tylko. Zapraszamy do kontaktu w celu dopasowania właściwego pokrowca na zamek. Odpowiemy na Państwa pytania i zaproponujemy najlepsze rozwiązania ochronne dla Państwa modelu telefonu / smartfona. Szybkie płatności lub płatności przy odbiorze, darmowa dostawa od 400 zł to rozwiązania stosowane w naszym sklepie. Produkty dostarczy Państwu nasz kurier lub dostarczymy zakupy do kiosku Ruchu. Zapraszamy też do zapoznania się z innymi formami pokrowców, które są dostępne w naszym sklepie, takie jak pokrowce plecki, z klapką pionową, otwierane na bok, wsuwki, czy też kabury do paska.

Więcej

Etui na zamek 

Jest 62 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 62 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 62 elementów