Szybki hartowane i folie

Nowe produkty

Szybki hartowane i folie

Szkło hartowane na telefon, to jedno z kluczowych akcesoriów, o którym należy pamiętać przy zakupie nowego smartfona. W codziennym użytkowaniu tego urządzenia elektronicznego, często zapominamy o jego właściwym zabezpieczeniu. Szybka w telefonie jest elementem, który można najłatwiej uszkodzić, ponieważ jest bardzo delikatna i podatna na zarysow...

Szkło hartowane na telefon, to jedno z kluczowych akcesoriów, o którym należy pamiętać przy zakupie nowego smartfona. W codziennym użytkowaniu tego urządzenia elektronicznego, często zapominamy o jego właściwym zabezpieczeniu. Szybka w telefonie jest elementem, który można najłatwiej uszkodzić, ponieważ jest bardzo delikatna i podatna na zarysowania. Zazwyczaj zdajemy sobie z tego sprawę w momencie gdy zarysowania nie da się naprawić i konieczna jest wymiana wyświetlacza. Nawet najmniejsze zarysowanie, może znacząco obniżyć komfort użytkowania telefonu. Szybka hartowana gwarantuje solidną ochronę wyświetlacza, np. gdy telefon nosimy w tej samej kieszeni co klucze, lub w torebce. Producenci smartfonów nie mają w  obowiązku zaopatrywania zestawów w dodatkowe zabezpieczenia, takie jak szkło ochronne na telefon, folie, czy nawet etui. W związku z tym każdy właściciel tego typu sprzętu, powinien sam zadbać o ten aspekt zabezpieczenia wyświetlacza. Przy zakupie szkła hartowanego, należy pamiętać o dopasowaniu go do modelu posiadanego smartfona. Jest to kluczowe, ponieważ źle dobrane szkiełko na telefon nie będzie pasowało (za małe, lub za duże) i w konsekwencji konieczny będzie zakup nowego modelu szkła.

Oprócz szkiełka na telefon, opcją zabezpieczenia wyświetlacza są folie ochronne, oraz szkła hybrydowe, będące połączeniem tych dwóch form ochrony. Najskuteczniejsze są szkła hartowane, które są bardziej wytrzymałe niż zwykłe szkiełka, czy folie. Amortyzują telefon przy uderzeniu i nie pozwalają na jego drobne zarysowania. Często pierwszym pytaniem klientów po zakupie szkła jest, jak przykleić szkło hartowane na telefon. Założenie szkiełka nie jest takie trudne. Koniecznie należy wykonać kilka kroków we właściwej kolejności. Pierwszym z nich jest dokładne oczyszczenie ekranu smartfona z zabrudzeń, pyłów i kurzu. Do tego należy użyć miękkiej chusteczki, np. do okularów. Drugim krokiem jest zdjęcie folii zabezpieczającej ze szkła (zazwyczaj wystarczy pociągnąć za wydzielony pasek). Trzecim, najważniejszym krokiem jest precyzyjne dopasowanie szybki do ekranu, z uwzględnieniem krawędzi, wcięć na kamerę, czy przycisków i czujników. Właściwie ułożoną szybkę na wyświetlaczu, trzeba docisnąć. Naklejanie szybki na telefon może wykonać każdy, nie jest do tego wymagane zaangażowanie specjalisty z salonu, w którym została zakupiona szybka hartowana, bądź smartfon.

Szkła hartowane do telefonu, znajdą Państwo w ofercie sklepu GSM HURT. Posiadamy ponad 3 500 produktów z tej kategorii. W naszym sklepie internetowym, znajdą Państwo szkła ochronne hartowane, na praktycznie każdy model smartfona. Naszą ofertę kierujemy do klientów detalicznych i hurtowych w całej Polsce. Przy zakupie za minimum 40 zł, oferujemy darmową wysyłkę szkieł hartowanych i innych produktów na telefon. Oferujemy wiele możliwości dostawy zakupionych towarów, od paczki w ruchu, przez dostawę kurierem i paczkomaty. Szybkie płatności, a także płatność przy odbiorze, dają wiele możliwości. Szkiełka i inne produkty do telefonów wysyłamy w ciągu 1-2 dni roboczych. Nasi konsultanci pomogą Państwu w dopasowaniu właściwego szkła do modelu telefonu, zapraszamy do kontaktu.

Więcej

Szybki hartowane i folie 

Jest 3645 produktów.

Podkategorie

 • Szybki ochronne

  Szybka ze szkła hartowanego jest o grubości 0,3mm i twardości 9H dzięki czemu zabezpiecza idealnie ekran Twojego smartfona przed uszkodzeniem dotyku lub wyświetlacza.

  • zachowuje pełne właściwości dotykowe,
  • chroni płaską cześć wyświetlacza przed zarysowaniami i uszkodzeniami,
  • łatwe w montażu i demontażu,
  • grubość tylko 0,3mm, twardość 9H
  • dołączamy zestaw chusteczek

  Szybka ochronna na telefon, to jedno z podstawowych zabezpieczeń ekranu smartfona przed stłuczeniem i zarysowaniem. W codziennym użytkowaniu, czyhają na telefon różne niebezpieczeństwa, od upadku, przez uszkodzenia podczas noszenia go w kieszeni, lub torebce. Każdy ma świadomość, że nawet najmniejsza rysa może powodować irytację podczas korzystania z urządzenia, obniżając jego komfort. Wymiana wyświetlacza to także spory koszt, dlatego warto zainwestować w dodatkową, podstawową jego ochronę. Etui i szybki ochronne do telefonu to solidne zabezpieczenia ekranu i nie wiążą się z wydatkiem dużej sumy pieniędzy. Szybki ochronne są bardzo cienkie, podobnie jak folie, mają natomiast przewagę nad nimi, ponieważ są bardziej wytrzymałe i twardsze. Przymierzając się do zakupy szkła zabezpieczającego ekran, należy pamiętać, aby wybrać produkt kompatybilny z modelem smartfona. Za duże szkło nie będzie pasować do ekranu wyświetlacza. Za małe natomiast nie pokryje całego ekranu, narażając tym samym wyświetlacz na uszkodzenia. Główną zaletą szkła ochronnego, jest duża odporność na upadki i oczywiście zarysowania. Przy zakupie, warto zwrócić uwagę na jego twardość, która jest określana dużą literą H. Szkła hartowane są najczęściej opatrzone symbolem H9.
  Po zakupie szybki ochronnej na telefon, należy zabrać się za jej montaż. Nie trzeba posiadać specjalistycznej wiedzy, aby taką szybkę zamontować na ekranie smartfona. W pierwszej kolejności, należy dokładnie oczyścić ekran miękką chusteczką, która najczęściej jest dołączona do szkła. Nie należy korzystać przy tym z detergentów, gdyż mogą uszkodzić ekran i pozostawić na nim smugi. Po oczyszczeniu ekranu z kurzu i innych nieczystości, należy zdjąć folię ochroną z szybki, a następnie, precyzyjnie dopasować szkło do ekranu wyświetlacza. Jest to kluczowy element montażu. Jeżeli nie dopasujemy szybki w prawidłowy sposób, komfort korzystania z ekranu dotykowego może ulec obniżeniu, a sam ekran nie będzie w pełni chroniony. Po dopasowaniu szybki, należy ją przycisnąć do ekranu i chwilę przytrzymać.

  W sklepie internetowym GSM HURT, posiadamy ponad 1500 różnych modeli szybek ochronnych na smartfony. Każdy posiadacz smartfona znajdzie w naszym sklepie produkt kompatybilny z jego modelem telefonu. Nasi konsultanci pomogą w znalezieniu i dopasowaniu odpowiednich akcesoriów do telefonu. Nasze produkty sprzedajemy w ofercie hurtowej, ale także oferujemy klientom indywidualnym. Przy zakupie szybek ochronnych i innych akcesoriów, za minimum 40 zł, dostawa produktów gratis. Ofertę kierujemy do klientów z całej Polski. Wysyłkę towarów realizujemy w ciągu 1-2 dni roboczych. Dajemy Państwu możliwość zakupu przy odbiorze, ale także poprzez szybkie płatności. Zakupione produkty dostarczy kurier do Państwa miejsca zamieszkania, lub Paczkomatów Inspost. Umożliwiamy też dostawę paczki w ruchu. Dbamy o jakość obsługi i zadowolenie klientów. Zapraszamy do kontaktu i zakupów szybek ochronnych, w naszym sklepie.

 • Szkło hybrydowe 3MK

  Szkła hybrydowe 3MK to produkty, których celem jest skuteczne zabezpieczenie ekranu telefonu przez stłuczeniem lub zarysowaniami. Szkło hybrydowe łączy właściwości folii ochronnej i szkła hartowanego. Szkła są przyklejane do całej powierzchni ekranu, co daje gwarancję, że wyświetlacz nie ulegnie zniszczeniu, nawet w przypadku upadku urządzenia. Struktura szkieł 3MK, przypomina folię ochronną, jednak właściwości zabezpieczające i twardość są o wiele wyższe niż w przypadku folii. Zawdzięczają to powłokom ceramicznym, grubością nie odbiegają od folii. Montaż szkła hybrydowego 3MK, polega na sklejeniu go z powierzchnią ekranu. Można z łatwością przykleić szkło, bez bąbelków, dzięki dołączonej do zestawu karcie antibubble. Do zestawu zawsze dołączone są dwie ściereczki, jedna, nasączona substancją, służąca do usunięcia zabrudzeń i tłustych śladów i druga sucha, do wypolerowania powierzchni, zanim zostanie założone szkło. Przylegające szkło nie odpadnie od ekranu, za sprawą nielepkiego silikonu. Podczas montażu warto wyłączyć telefon, aby przypadkowo nie usunąć aplikacji. Szkło hybrydowe 3MK, w pełni zabezpiecza telefon, nie wpływając na jego wygląd i wygodę korzystania. Nie wpływa również negatywnie na przepuszczanie fal radiowych, czy sieci WiFi. Szkło jest elastyczne, można je wyginać i jest bezpieczne dla skóry. Dzięki specjalnej technologii, powłoka szkła, redukuje odciski palców, oraz drobne zabrudzenia. Szkła hybrydowe 3MK są w 100% precyzyjne, dopasowane do ekranu i krawędzi. Posiadają kompatybilne otwory na kamerę, głośnik, czujniki i przyciski smartfona. Szkła Flexible Galss 3MK, zapewniają odczucia użytkowania klasycznego ekranu ze szkła. Przy montażu szkła, najważniejsze jest dokładne oczyszczenie całej powierzchni ekranu telefonu, dokładne dopasowanie szkła do powierzchni ekranu, a następnie dociśnięcie i przytrzymanie szkła.
  W sklepie internetowym GSM HURT posiadamy ponad 200 szkieł hybrydowych 3MK, dedykowanych różnym modelom telefonów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkieł 3MK. Nasi konsultanci służą pomocą w dopasowaniu właściwej szybki do konkretnego modelu telefonu, ale także doradzą jak w pełni chronić telefon przed potencjalnymi zagrożeniami, poprzez doradzenie kompatybilnego etui, pokrowca, czy futerału. Oprócz szkieł hybrydowych, w naszym sklepie znajdą Państwo ponad 20 tysięcy produktów, akcesoriów do smartfonów, oraz sprzętu GSM. Naszą ofertę kierujemy do klientów hurtowych, oraz indywidualnych, na terenie całego kraju. Przy zakupach detalicznych za minimum 40 zł, dostawa produktów bez dodatkowej opłaty. Oferujemy szybkie płatności, jak też płatność przy odbiorze. Produkty dostarczamy do paczkomatów, ale też kurierem czy przy odbiorze w ruchu.
  Warto zainwestować w zabezpieczenie telefonu. Szkła hybrydowe 3MK, świetnie nadają się do skutecznej ochrony ekranu przed wszelkiego rodzaju potencjalnymi stłuczeniami i zarysowaniami. Są polecane przez ekspertów i użytkowników.

 • Szkło ochronne NANO GLASS

 • Szkło ochronne NILLKIN 3D MAX CP+

 • Szkło ochronne MyScreen

 • Szkło ochronne na Tablety

  Tablet jest urządzeniem mobilnym, z którego korzystamy na co dzień, nie tylko w domu, ale też w pracy, czy podróży. Tablet ma szerokie zastosowanie, od klasycznego służącego do surfowania po internecie, przez wykorzystanie aplikacji w różnym celu, aż po pracę w narzędziach takich jak excel. Łatwość przenoszenia, czyli tak zwana mobilność, naraża tablet na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, takie jak zarysowania, pęknięcie ekranu. Nawet najdrobniejsze uszkodzenie matrycy, może spowodować, że tablet przestanie działać. Korzystanie z urządzenia, które ma rysy na ekranie, stanie się niewygodne.

  Producenci akcesoriów do tabletów, mając na uwadze ich ochronę, przygotowali szeroką ofertę produktów mających na celu zabezpieczenie i ochronę urządzenia. Głównym jego elementem jest szkło ochronne na tablet. Bardzo cienka powłoka szkła powoduje, że korzystanie z urządzenia będzie nadal wygodne i sprawne. Użytkownik nie odczuje różnicy pomiędzy urządzeniem bez szkła i z jego wykorzystaniem. Zwykłe szkło ochronne do tabletu, może mieć mniejsze właściwości ochronne, niż szkło hartowane na tablet. Szybka hartowana posiada dużą odporność na pęknięcia, co w praktyce oznacza, że nawet upadek z wysokości, nie powinien skończyć się stłuczonym ekranem. Bardzo ważne jest by szkło ochronne nie wpływało negatywnie na jakość obrazu. Takimi właściwościami charakteryzują się szkła hartowane 9H. Po przyklejeniu szkła, kolory na wyświetlaczu będą nadal bardzo intensywne. Inną również ważnym elementem, jest czułość szkła na dotyk. Szybki ochronne nie zmieniają tej czułości, dzięki czemu komfort korzystania z tabletu jest na takim samym poziomie, jak tablet bez szkła. Najpopularniejszymi szkłami są te opatrzone znakiem 9H, co oznacza że ich twardość jest na bardzo wysokim poziomie. Szybki ochronne i szkła hartowane nie wymagają montowania przez specjalistę w serwisie. Każdy właściciel tabletu, może samodzielnie zamontować szkło ochronne. Zazwyczaj do zestawu ze szkłem, dołączone są akcesoria pozwalające na samodzielny montaż. Przed zespoleniem szkła z wyświetlaczem, należy skrupulatnie wyczyścić ekran mokrą ściereczką. Nie powinny się na nim znaleźć drobinki kurzu, czy tłuste zabrudzenia. Po wytarciu mokrą ściereczką, należy osuszyć ekran używając suchej. Po tym kroku, należy odkleić folię ochronną od szkła hartowanego i dopasować szkło do ekranu, pamiętając o dopasowaniu go do elementów takich jak kamera, czy przyciski. Po dopasowaniu szkła do ekranu, należy przycisnąć szkło na środku wyświetlacza, aby klej równomiernie rozłożył się na powierzchni ekranu. Ostatnim elementem jest przetarcie szkła i dociśnięcie go do na całej powierzchni wyświetlacza.
  Wybierając szkło hartowane do tabletu, warto pamiętać o dopasowaniu go do odpowiedniego modelu. Kompatybilność smartfona i szybki ochronnej jest wymagana do właściwego zabezpieczenia urządzenia. W przeciwnym wypadku szkło ochronne może nie pasować do elementów funkcyjnych tabletu.

  W sklepie internetowym GSM HURT, znajdą Państwo ponad 100 różnych modeli szkieł ochronnych na tablet, do różnego rodzaju urządzeń. Oprócz folii i szkieł ochronnych, oferujemy szeroki wybór pokrowców i etui na tablety. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy pomogą i doradzą optymalny zestaw ochronny na Państwa tablet. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, oraz hurtowych na terenie całej Polski. Przy zakupie za minimum 40 zł dla klientów detalicznych, oferujemy darmową wysyłkę produktów. Dzięki szybkim płatnościom i różnym formom wysyłki, zakupy wyślemy do Państwa w 48 godzin.

 • Szkło ochronne 3D Na Cały Ekran

 • Szkło ochronne Uniwersalne

 • Szkło ochronne na SmartWatch

  Szkła i folie ochronne na smartwatch, to świetne rozwiązania chroniące i zabezpieczające powierzchnię tych cyfrowych urządzeń. Wyróżniamy trzy rodzaje tego typu produktów. Pierwszym z nich jest folia ochronna na zegarek. Cechuje się ona dużą elastycznością, jest łatwa w montażu i dobrze zabezpiecza smartwatch przed zarysowaniami. Drugim rodzajem zabezpieczenia inteligentnego zegarka, jest szkło ochronne. Dzięki powłoce ceramicznej, tego typu produkt chroni zegarek przed zarysowaniami, ale też skutecznie zabezpieczy ekran smartwatcha przez stłuczeniem. Trzeci rodzaj to hybryda, połączenie elastycznych właściwości folii z twardością i wytrzymałością szkła. Kupując szkło, lub folię ochronną do smartwatcha, musimy pamiętać o właściwym dopasowaniu produktu do posiadanego modelu zegarka. Smartwatche różnią się od siebie średnicą tarczy, a więc zakup ochrony ekranu, musi być perfekcyjnie dopasowany do tej średnicy. Zazwyczaj, grubość szkieł ochronnych to 0,2 mm, dzięki czemu korzystając z cyfrowego zegarka z przyklejonym szkłem ochronnym, nie odczuwamy żadnej różnicy, nie widać też żadnych bąbelków na powierzchni.  Szkło hartowane 2,5 raza zwiększa wytrzymałość ekranu. Co warto podkreślić, jest bardzo bezpieczne dla dłoni. Dzięki precyzyjnemu dopasowaniu folii, lub szkła do ekranu, zapewniają one 100% wrażenia dotykowe ekranu. Warto zainwestować w tego typu zabezpieczenie smartwatcha, ponieważ inteligentny zegarek jest codziennie narażony na niebezpieczeństwo zarysowania, czy stłuczenia. Zwykłe codzienne czynności, takie jak zakładanie koszuli, lub kurtki, mogą trwale uszkodzić powierzchnię zegarka. Nawet drobna rysa na ekranie, spowoduje pogorszenie wrażeń z użytkowania tego gadżetu. Inwestując niewielki pieniądze w folię ochronną na smartwatch, znacząco zwiększamy długość żywotności urządzenia. Łatwy montaż, zarówno folii jak i szkieł do smartwatch, powoduje, że tego typu akcesoria możemy kupić przez internet i zamontować bez wizyty w salonie. Prosta instrukcja montażu, oraz wszelkie niezbędne elementy do niego, są dołączone do zestawu. Szkła ochronne i folie do smartwatch, to produkty polecane przez ekspertów i użytkowników, którzy korzystają z nich codziennie.

  W sklepie internetowym GSM HURT, posiadamy ponad 100 różnych folii ochronnych i szkieł do smartwach. Dzięki szerokiej ofercie, każdy z posiadaczy smartwatcha, znajdzie w naszym sklepie odpowiednie akcesoria w postaci szkieł i folii ochronnych, do inteligentnych zegarków. Nasze produkty oferujemy klientom indywidualnym oraz hurtowym, w całej Polsce. Przy zakupie produktów za minimum 40 zł, oferujemy dostawę gratis dla klientów detalicznych. Nasi eksperci pomogą Państwu dobrać odpowiednie akcesoria i odpowiedzą na pytania. Oferujemy zakupy poprzez szybkie płatności, ale jest też możliwość zapłaty za produkty, przy odbiorze. Wiele możliwości dostawy takich jak paczkomaty, kurier, czy odbiór w ruchu, dają wiele możliwości. Nasz sklep posiada ponad 20 tysięcy produktów GSM, w tym wiele akcesoriów do telefonów, tabletów i smartwatchy.

 • Szkło ochronne UV

 • Szkło ochronne CAMERA CASE

 • Szkło ochronne Carbon Back Protector

 • Szkło ochronne Camera Ring Glass

 • Szkło ochronne HOFI

 • Szkło ochronne Mocolo

 • Szkło ochronne HQ / pomarańcz

 • Szkło ochronne 3D Softframe

 • Szkło ochronne ESR

 • Szkło ochronne na Przód i Tył

 • Szkło ochronne 5D na cały ekran

 • Szkło ochronne BASEUS

 • Szkło ochronne na Tylny aparat

 • Szkło ochronne SPIGEN

 • Szkło ochronne 6D na cały ekran

 • Szkło ochronne 9D na cały ekran

 • Szkło ochronne ALUMINIUM

na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 3645 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 3645 elementów