Rozgałęźniki

Nowe produkty

Montażowe gniazdo zapalniczki 12V + USB 5V

0000032730

Wysyłka od dnia: 2018-12-15

Nowy

EAN: 0000032730

Mały stan magazynowy

35,99 zł

Więcej informacji

Montażowe gniazdo zapalniczki 12V wyposażone w dodatkowy port USB o napięciu 5V. Doskonały do zastosowania w motocyklach, motorowerach, quadach, skuterach oraz wszystkich innych pojazdach posiadających instalację elektryczną 12V, ale nie wyposażonych w fabryczne gniazdo zapalniczki! Umożliwia jednoczesne korzystanie z urządzeń zasilanych z samochodowej zapalniczki oraz portu USB! Urządzenie jest proste w montażu oraz odporne na trudne warunki atmosferyczne dzięki zastosowaniu solidnych, gumowych zaślepek gniazd oraz twardej obudowy z tworzywa sztucznego.

Świetny gadżet który uprzyjemni nam dłuższe podróże jednośladem!

Cechy produktu:
Produkt fabrycznie nowy, wysokiej jakości.
Gniazdo zapalniczki 12V oraz USB 5V pozwala na łatwe podpinanie Twoich urządzeń elektrycznych do instalacji elektrycznej pojazdu.
Możliwość korzystania z obu gniazd jednocześnie (zapalniczki oraz portu USB). Umożliwia to przykładowo jednoczesne korzystanie z nawigacji GPS albo rejestratora oraz ładowanie telefonu.
Montuje się je na kierownicy (dołączone gumki dystansujące na różne średnice rury) albo na taśmę samoprzylepną do innych płaskich powierzchni.
Gniazdo zapalniczki dzięki wbudowanym, gumowym zaślepkom jest w pełni wodoszczelne oraz odporne na zmienne warunki pogodowe.
Specyfikacja:
Wejście: DC 12-24V
Wyjście zapalniczki: napięcie 12V o natężeniu prądu do 10A
Wyjście USB: napięcie 5V o natężeniu prądu do 2A
Długość przewodu: 140 cm
Montaż na kierownicy o średnicy od 18 do 29 mm (gumowa redukcja w uchwycie)
Możliwość montażu również na płaskiej powierzchni (taśma przylepna)
Kolor: czarny
Opakowanie: blister

20 other products in the same category: