zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Szkło hartowane iPhone 13 mini

Aktywne filtry

Nowy smartfon Iphone 13 mini, to ulepszona wersja modelu 12. Firma Apple zwieńczyła nim wielomiesięczne prace nad urządzeniem i ulepszonymi funkcjami związanymi z fotografią, oraz nagrywanie filmów. Model Iphone 13 mini, został wyposażony w dwa szerokątne i ultraszerokątne obiektywy. Kluczowa zmiana to ich położenie, które zaowocowało możliwością zastosowania powiększonych matryc, w stosunku z poprzednią wersję tego modelu. Efektem tej zmiany jest lepsza jakość zdjęć i filmów. Inwestując w nowy sprzęt, warto też pamiętać o inwestycji w etui Iphone 13 mini. Codziennie używanie smartfona naraża go na wiele niebezpieczeństw. Nawet zwykłe noszenie smartfona w kieszeni, lub torebce, może porysować obudowę i ekran telefonu. Producenci akcesoriów do Iphone 13 mini, mając na uwadze wchodzący do sprzedaży nowy model telefonu firmy Apple, stworzyli pokrowiec do Iphone 13 mini. Można wyróżnić kilka rodzajów etui  do Iphone 13 mini. Podstawową wersją etui jest jej silikonowa wersja. Dzięki elastyczności materiału jakim jest silikon, obudowa smartfona nie ulegnie zarysowaniom. Warte uwagi są też pancerne etui do Iphone 13 mini. Ta wersja skutecznie chroni telefon, nie tylko przed zadrapaniami, ale też potencjalnym upadkiem z dużej wysokości. Case do Iphone 13 mini, jest kolejną formą ochrony tyłu telefonu. Świetnie zabezpiecza go przed różnymi zagrożeniami. Często wybierany przez konsumentów jest pokrowiec do Iphone 13 mini. To najbardziej elegancka forma ochrony, składająca się z zespolonego futerału, zazwyczaj silikonowego oraz miękkiego, eleganckiego materiału. W tej wersji ochrony występują etui z klapką otwieraną na bok, oraz pionowo.

Etui, bądź pokrowiec, to tylko jeden z elementów, mających duży wpływ na zabezpieczenie Iphone 13 mini, przed zniszczeniem. Oprócz obudowy smartfona, warto też pamiętać o wyświetlaczu. Ekran jest bardzo wrażliwy, nawet na najmniejsze zadrapania. Z pomocą przychodzą tutaj folie ochronne i szkła hartowane. Główną zaletą folii do Iphone 13 mini, jest jej elastyczność i ochrona przed zadrapaniami. Droższą wersji zabezpieczenia ekranu smartfona, jest szkło hartowane do Iphone 13 mini. Dzięki ceramicznej powłoce, szkło skutecznie chroni przez upadkiem i oczywiście możliwymi rysami. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest szkło hybrydowe do Iphone 13 mini. Hybryda to połączenie właściwości folii, jaką jest elastyczność, oraz trwałości szkła hartownego. Montaż zarówno folii jak i szkieł jest bardzo prosty i każdy może we własnym zakresie skutecznie zamontować tego typu akcesoria. Do zestawu szkieł i folii, dołączone są akcesoria umożliwiające montaż, dlatego nie trzeba dodatkowo inwestować w ich zakup. Prosta instrukcja montażu szkieł i folii ochronnych po polsku, ułatwi to zadanie.

W sklepie internetowym GSM HURT, znajdą Państwo ponad 80 różnych produktów i akcesoriów zabezpieczających najnowszy model Iphone 13 mini, w bardzo przystępnych cenach. Warto pamiętać, aby wybrać prawidłowe zabezpieczanie posiadanego modelu smartfona. Każdy futerał jest bowiem kompatybilny, wyłącznie z danym modelem Iphone. Nasi konsultanci pomogą Państwu wybrać właściwe etui, pokrowiec, oraz dobrać do nich folię, lub szkło. W przypadku klientów indywidualnych, przy zakupie za minimum 40 zł, oferujemy dostawę gratis. Zapraszamy również na zakupy hurtownie GSM. Oferujemy sprzedaż na terenie całej Polski.