zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Szkło hartowane iPhone XR

Aktywne filtry

Szkło hartowane to dobry sposób na ochronę ekranu iPhone XR przed zarysowaniami, pęknięciami, lub uszkodzeniami. Szkło hartowane jest w stanie wytrzymać większe siły uderzeń niż zwykłe szkło, lub folia ochronna. Szkło hartowane do iPhone XR jest dostępne w różnych grubościach, zwykle w przedziale od 0,25 mm do 0,5 mm. Im grubsze szkło, tym lepiej chroni ekran telefonu. Szkło hartowane jest łatwe w instalacji, ale trzeba uważać, aby dokładnie oczyścić ekran przed aplikacją, aby uniknąć powstania bąbelków powietrza. Szkło hartowane zwykle jest wyposażone w powłokę oleofobową, która zapobiega odciskom palców i ułatwia czyszczenie ekranu. Dobrze dopasowane szkło hartowane nie powinno wpłynąć na działanie ekranu dotykowego iPhone XR.

Twojego iPhone'a XR zasługuje na najlepszą ochronę, która nie zaburzy jego pięknego wyświetlacza ani wyjątkowego designu. Nasze szkło hartowane to idealne rozwiązanie, które zachowa nieskazitelną jasność ekranu i jednocześnie zapewni niezawodną ochronę przed uszkodzeniami.

Dlaczego nasze szkło hartowane to doskonały wybór:

  1. Kryształowa Jasność: Nasze szkło hartowane zachowuje pełną jasność i ostrość ekranu iPhone'a XR, zapewniając wierne odwzorowanie kolorów oraz wyraźny kontrast.

  2. Solidna Ochrona: Ochraniacz jest wykonany z hartowanego szkła o dużej twardości, co sprawia, że jest skuteczną barierą przed zarysowaniami, uderzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi.

  3. Łatwa Instalacja: Szkło hartowane jest łatwe do aplikacji i dokładnie przylega do ekranu, nie pozostawiając pęcherzyków powietrza ani przesunięć.

  4. Smukły Profil: Nasze szkło hartowane jest cienkie i nie wpłynie negatywnie na wygląd ani obsługę Twojego iPhone'a XR.

  5. Odporność na Odciski Palców: Dodatkowa warstwa ochronna na szkle hartowanym może zmniejszyć widoczność odcisków palców oraz zabrudzeń, utrzymując ekran w doskonałej czystości.

  6. Pełen Dostęp do Wyświetlacza: Szkło hartowane jest idealnie dopasowane do ekranu iPhone'a XR, zapewniając pełny dostęp do funkcji dotykowych oraz Face ID.

Podkreśl Piękno Ekranu i Ochron Go z Naszym Szkłem Hartowanym dla iPhone'a XR!

Zainwestuj w najlepszą ochronę dla swojego iPhone'a XR, nie rezygnując przy tym z jakości wyświetlanego obrazu. Nasze szkło hartowane to połączenie doskonałej ochrony, jasności i funkcjonalności, które pozwoli Ci cieszyć się swoim urządzeniem bez obaw. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i wybierz szkło hartowane, które utrzyma Twój iPhone XR w nienaruszonym stanie!