zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Szkło hartowane iPhone 14 Plus

Aktywne filtry

Szkło iPhone 14 Plus

Twój iPhone 14 Plus to urządzenie o imponujących możliwościach, dlatego zasługuje na najlepszą ochronę dla swojego ekranu. Nasze szkło hartowane do iPhone 14 Plus to rozwiązanie, które zapewnia doskonałą ochronę przed zarysowaniami, uszkodzeniami i zabrudzeniami, jednocześnie nie wpływając negatywnie na jakość wyświetlanego obrazu.  Nasze szkło hartowane jest wykonane z najwyższej jakości materiałów, co sprawia, że jest odporne na zarysowania i uderzenia. Chroni ekran Twojego iPhone 14 Plus przed wszelkimi uszkodzeniami, które mogłyby wystąpić podczas codziennego użytkowania. Szkło hartowane do iPhone 14 Plus jest przezroczyste i nie wpływa na jakość wyświetlanego obrazu. Możesz cieszyć się doskonałą ostrością, kolorami i szczegółami na ekranie, jak zawsze. Montaż szkła hartowanego na ekranie iPhone 14 Plus jest prosty i nie wymaga specjalnych umiejętności.

Szybka iPhone 14 Plus

Dostarczamy także zestaw do czyszczenia i usuwania powietrza, aby zapewnić idealne dopasowanie i bezproblemowy montaż. Nasze szkło hartowane jest precyzyjnie przycinane, aby nie ograniczać działania ekranu dotykowego. Możesz swobodnie przeglądać strony internetowe, pisać wiadomości i korzystać z aplikacji. Szkło hartowane jest łatwe do czyszczenia, dzięki czemu ekran Twojego iPhone 14 Plus zawsze będzie wyglądać jak nowy. Oferujemy nasze szkło hartowane do iPhone 14 Plus w atrakcyjnej cenie, dzięki czemu ochrona ekranu jest dostępna dla każdego. Zabezpiecz swój ekran i zachowaj doskonałą jakość wyświetlanego obrazu dzięki naszemu szkłu hartowanemu do iPhone 14 Plus. To inwestycja w trwałość i funkcjonalność Twojego urządzenia.