zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Szkło hartowane iPhone 14 Pro Max

Aktywne filtry

Szkło iPhone 14 Pro Max

Twój iPhone 14 Pro Max to urządzenie pełne możliwości i luksusu, dlatego zasługuje na najlepszą ochronę dla swojego imponującego ekranu. Nasze szkło hartowane do iPhone 14 Pro Max to doskonałe rozwiązanie, które zapewnia niezawodną ochronę przed zarysowaniami, uszkodzeniami i zabrudzeniami, jednocześnie zachowując doskonałą jakość wyświetlanego obrazu. Nasze szkło hartowane jest wykonane z najwyższej jakości materiałów, które są odporne na zarysowania i uderzenia. Chroni ekran Twojego iPhone 14 Pro Max przed wszelkimi uszkodzeniami, które mogą wystąpić w trakcie codziennego użytkowania. Szkło hartowane jest przezroczyste i nie wpływa na jakość wyświetlanego obrazu. Możesz cieszyć się doskonałą ostrością, kolorami i szczegółami na ekranie, jak zawsze. Montaż szkła hartowanego na ekranie iPhone 14 Pro Max jest prosty i nie wymaga specjalnych umiejętności.

Szybka iPhone 14 Pro Max

Dostarczamy także zestaw do czyszczenia i usuwania powietrza, aby zapewnić idealne dopasowanie i bezproblemowy montaż. Nasze szkło hartowane jest precyzyjnie przycinane, aby nie ograniczać działania ekranu dotykowego. Możesz swobodnie przeglądać strony internetowe, pisać wiadomości i korzystać z aplikacji. Szkło hartowane jest łatwe do czyszczenia, dzięki czemu ekran Twojego iPhone 14 Pro Max zawsze będzie wyglądać jak nowy. Oferujemy nasze szkło hartowane do iPhone 14 Pro Max w atrakcyjnej cenie, aby ochrona ekranu była dostępna dla każdego. Zabezpiecz swój ekran i zachowaj doskonałą jakość wyświetlanego obrazu dzięki naszemu szkłu hartowanemu do iPhone 14 Pro Max. To inwestycja w trwałość i funkcjonalność Twojego urządzenia.