zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Szkło hartowane iPhone 14 Pro

Aktywne filtry

Szkło iPhone 14 Pro

Twój iPhone 14 Pro to urządzenie pełne możliwości, dlatego zasługuje na najlepszą ochronę ekranu. Nasze szkło hartowane do iPhone 14 Pro to doskonałe rozwiązanie, które chroni ekran przed zarysowaniami, uszkodzeniami i zabrudzeniami, jednocześnie zachowując doskonałą jakość wyświetlanego obrazu. Nasze szkło hartowane jest wykonane z najwyższej jakości materiałów, które są odporne na zarysowania i uderzenia. Dzięki temu ekran Twojego iPhone 14 Pro pozostaje bezpieczny nawet w trudnych warunkach. Szkło hartowane jest przezroczyste i nie wpływa na jakość wyświetlanego obrazu. Możesz cieszyć się doskonałą ostrością, kolorami i szczegółami na ekranie, jak zawsze. Montaż szkła hartowanego na ekranie iPhone 14 Pro jest prosty i nie wymaga specjalnych umiejętności. Dostarczamy także zestaw do czyszczenia i usuwania powietrza, aby zapewnić idealne dopasowanie i bezproblemowy montaż.

Szybka iPhone 14 Pro

Nasze szkło hartowane jest precyzyjnie przycinane, aby nie ograniczać działania ekranu dotykowego. Możesz swobodnie przeglądać strony internetowe, pisać wiadomości i korzystać z aplikacji. Szkło hartowane jest łatwe do czyszczenia, dzięki czemu ekran Twojego iPhone 14 Pro zawsze będzie wyglądać jak nowy. Oferujemy nasze szkło hartowane do iPhone 14 Pro w atrakcyjnej cenie, dzięki czemu ochrona ekranu jest dostępna dla każdego. Zabezpiecz swój ekran i zachowaj doskonałą jakość wyświetlanego obrazu dzięki naszemu szkłu hartowanemu do iPhone 14 Pro. To inwestycja w trwałość i funkcjonalność Twojego urządzenia.